Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#oswiadczenie #zwiazki #seks
Myślcie sobie co chcecie, ale gdyby laska poprzez "zapomnienie tabletki" wrobiła mnie w gówniaka tak jak tego kolesia z gorących to użyłbym wszelkich metod by podać jej jakieś środki wczesnoporonne czy inne śmieci blokujące zagnieżdżenie się zarodka. Chciała grać nieczysto, to miałaby nieczystą grę.
Mam nadzieję, że w Szwecji wprowadzą wkrótce to prawo dotyczące tzw. aborcji finansowej i inne kraje pójdą jej śladem.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 28
Stawiam że ty jesteś #!$%@?ą i wychowywałbyś niechciane dziecko


@KrakusPL: Ja wolę termin "odpowiedzialność". Każdy wie czym grozi umieszczenie penisa w pochwie - nie ma że boli, wychowywać.

Zresztą, o ile u kobiet rozumiem chęć aborcji (bo ciąża ZAWSZE stanowi zagrożenie życia - choć jej nie popieram), o tyle facet nie chcący posiadania potomstwa jest jakiś wybrakowany. Nie wiąże się to z żadnymi negatywnymi skutkami zdrowotnymi dla niego, aż tak drogie
@MarianAlkoholik:

morderstwa

Top kek
@OldFuckinPyroRex:
Nie grozi konsekwencjami jak są brane tabletki. Biologiczny determinizm nie ma tu wiele do rzeczy, gdyż sprawa toczy się głównie na poziomie emocjonalnym. Poza tym zdąży zrobić kolejne.
I o ile zawsze jest dylemat, to wychowywanie dziecka w tak toksycznej sytuacji, gdy jest ono baitem podrzuconym przez kobietę larwę, może być o wiele gorszym wyborem niż usunięcie zarodka. Szczególnie, że na szali jest #!$%@? życia
@KrakusPL: @Im_CIA ma rację, przecież zarodek to jest życie. Ba, pojedyncza komórka, czy nawet bakteria to również życie. Tutaj przecież nie ma żadnych wątpliwości zarówno w świecie religii jak i nauki. Dopiero wirusy zdają się wymykać pojęciu życia.
Natomiast zarodek nie jest osobą.
@KrakusPL: wychowywanie niechcianego dziecka to bycie #!$%@?ą? ja #!$%@?ę, człowieku, wiem, że egzaminy gimnazjalne się skończyły, ale zajmij się czymś innym niż głoszenie prawd życiowych z dupy na wykopie
@OldFuckinPyroRex: ale beka z twoich wypowiedzi - to nie jest wina faceta ze kobieta z ktora sie umowil na to ze bedzie brala tabletki swiadomie ich nie wziela by wrobic go w dziecko. Bez wahania bym jej podal srodki wczesnoporonne bez jej wiedzy tak jak ona bez mojej nie wziela tabletek.

btw od kiedy definiujesz meskosc jako #!$%@? na jakas karyne i niechcianego gówniaka ?
btw od kiedy definiujesz meskosc jako #!$%@? na jakas karyne


@mirek216: A kazał ktoś bzykać się z Karyną? Lepszej kobiety nie umiał koleś zdobyć? To najwyraźniej jest na poziomie takiej Karyny.

niechcianego gówniaka ?


*swoje dziecko

Że matką tego dziecka jest jakaś osiedlowa cfaniara - to najwyraźniej ojciec dziecka jest na jej nędznym poziomie.

Bez wahania bym jej podal srodki wczesnoporonne bez jej wiedzy tak jak ona bez mojej nie wziela