Wpis z mikrobloga

#lifehack #protip i trochę #gotujzwykopem

Mirki łapcie protipa od mojej Mamy - przyda się każdemu kogo wqrwia czyszczenie piekarnika.
Ten piekielny sqrwysyn po lewej poradzi sobie ze wszystkim co ukryte w waszych piekarnikach!
Wystarczy rozgrzać piekarnik tak do 120 stopni, rozpylić niszczyciela gdzie się da i patrzeć jak syf umiera w męczarniach.
Po chwili napierdzielić drugie tyle anielskiego oczyszczacza ( to po prawej ) i przetrzeć.
Czas operacyjny = 10 minut, burdel wygląda jak nowy.

Kto nie znał ten plusuje moją Mamę.

OLKA JESTEŚ NAJLEPSZA!
dwal - #lifehack #protip i trochę #gotujzwykopem

Mirki łapcie protipa od mojej Mam...

źródło: comment_FNeRyCkeZTXAReGuz3RIMJXyi7KIyc5B.jpg

Pobierz
  • 50
@piotreek88: Uderzyć z dyńki, pozbierać szkło i wstawić pleksiglas - polecam motzno;) Chociaż zdarzyło mi się to przez przypadek przy montażu - jakaś wada produkcyjna szyby. Godzina zbierania gruzu (na szczęście szkło było barwione, pomaga;P) bezcenna, za resztę zapłacisz kartą CebulaCard.
@piotreek88: to tez zadziala. Ale najważniejszy jest czas reakcji. Trzeba zostawić na trochę i pilnować zeby nie wyschlo. To nie są stęzone odczynniki. Polecam tez taki niebieski psioacz z rossmana domol czy jakos tak. Sposob mycia podobny
@sunsu-sun: jedyna rzecz, ktora sobie poradzi i nie zostawi smug, No i ekologiczna, a nie jakieś ciężkie chemie: do butelki po płynie do szyb wlej wodę i ocet w stosunku 1:1, możesz tez sypnąć łyżeczkę sody. Takim o to sposobem masz środek do czyszczenia szklanej kabiny, brodzika, zlewu, kafelek :) polecam, na serio działa