Wpis z mikrobloga

Oto kolejny akt z przygód z moją współlokatorką z tego wpisu

Dzisiaj rano dzwoni domofon

J: Słucham?

P: Dzień dobry, przeprowadzki, przyjechaliśmy odebrać rzeczy pani Agnieszki.

J: Ale pani Agnieszki nie ma.

P: :/ Dobrze to ja do niej zadzwonię


Zaraz wpada Agniecha z chłopakami od przeprowadzek, wynoszą wszystko z jej pokoju. W między czasie przyszedł właściciel mieszkania. Po całej operacji spisujemy liczniki i idziemy do kuchni z nadzieją, że jak z niej wyjdziemy, to już więcej się nie spotkamy.

Agnieszka przyprowadziła ze sobą obstawę w postaci kolegi. Oprócz tego zawołała jeszcze chłopaka od przeprowadzek.

A: Proszę tu przyjść, będzie pan świadkiem.


i dalej do właściciela

A: Odczytam teraz oświadczenie jakie mi pan podpisze


i wyciąga z torebki całą zapisaną kartkę A4, stoi na środku kuchni czyta jak list od biskupa na kazaniu.

Właściciel: Przecież wystarczy, że Pani napiszę na odwrocie umowy, że jesteśmy rozliczeni i nic od pani nie chce.

A: Ale mi to przygotował radca prawny!



A: Panowie są świadkami, że pan mi nie chce podpisać oświadczenia.

Chłopak od przeprowadzek: Ja tylko chcę wykonać usługę i odebrać od pani zapłatę.


Agnieszka go olała i odstawia swoje przedstawienie z czytaniem do końca i bierze się za odliczanie gotówki za media

Ja: Jeszcze mi wisisz 32 zł za internet

A: Z tobą nie mam żadnej umowy!



Odliczyła hajs i dała swojemu koledze, a kolega przekazał właścicielowi. Ta pinda jak zobaczyła co zrobił jej kolega, to


A: NIE TAK!!! Z RĘKI DO RĘKI!!!!!


Nieprzyzwoicie parsknąłem, bo ostatni raz to hasło słyszałem w podstawówce. Jej kolega chyba zrozumiał kto tu jest p----------y. Właściciel za to się mocno w-----ł i chyba stwierdził, że dzienny poziom s----------a został osiągnięty:

W: Dość tego cyrku. Widzimy się 30go na koniec miesiąca.


A to babsko zastawiło drzwi do kuchni

A: Nigdzie pan nie idzie. Nie puszczę pana dopóki mi pan tego nie podpisze.


W: Dość tego!

Wyciąga telefon i dzwoni na bagiety xD

W: Dzień dobry, nazywam się właściciel. W zasadzie to jest taka trochę śmieszna sytuacja, bo lokatorka której wynajmuję pokój nie chce mnie wypuścić z mojego własnego mieszkania. W dodatku jest z jakimś panem, którego pierwszy raz widzę i który nie ma prawa przebywać w moim mieszkaniu.

W: Tak, czuję się zagrożony

W: Nie wiem czy są pod jakimś wpływem, można to sprawdzić.

W: Dziękuję bardzo.


Czekamy sobie wszyscy w ciszy przez jakiś czas, aż przyjadą bagiety. Ja mirkuje a w szafce mam umowe i batony xD

A: [do kolegi] Zadzwoń na policje i zapytaj czy pan tam dzwonił, bo może tylko kłamie.


Kolega: Wiesz co, może poczekajmy jednak na zewnątrz, żeby nie było że kogoś tu trzymamy.

A: Dobrze, to chodźmy na zewnątrz

W: Ok, skoro mogę wyjść, to żegnam.


Tutaj było jakieś darcie mordy do wychodzącego właściciela, rzucenie kluczami na stół

A: NIECH PAN WRACA, ZOSTAWIAM KLUCZE NA STOLE, PROSZE ZOBACZYĆ, ŻE KLUCZE ZOSTAWIAM NA STOLE!


Pogoniła za nim, kolega za nią i biedny chłopaczek, który się nanosił jej gratów i chciał odebrać zapłatę też za nią pogonił. Ja zamknąłem drzwi i mam nadzieję, że jej więcej nie zobaczę.


#gorzkiezale #krakow #wroclaw #studbaza
Otaguje jeszcze #logikarozowychpaskow ale tylko dlatego, że obserwującym tag może się spodobać content. Nie chce obrażać kobiet, bo to jest s----------e a nie kobieca logika.
keyah - Oto kolejny akt z przygód z moją współlokatorką z tego wpisu

Dzisiaj rano ...

źródło: comment_lEDYbuYOSs7Wb57sLt5uUe9xIWMQMfgK.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ocokaman89:
Jak kwikłem, BENEK założył pizzerię xD

i tak gadamy i się okazało, że on jest właścicielem tej pizzerii. Rozumiesz? I że to >jego taka mała lokalna pizzeria. Rozumiesz kto to był?

Ja: ?

Elektro: No to był ten BENEK. Bo ma tak
  • Odpowiedz
@keyah: Ja miałem inby z (byłym) kolegą, z którym chodziłem do jednej klasy przez gimnazjum i liceum, a później przez 2 lata mieszkaliśmy na jednej stancji. W pewnym momencie mu od zielska odpieprzyło, zaczął u siebie w domu rapować z innymi ziomkami od palenia (serio, nawet nagrywali na YT xD ), jak przyjeżdżał na mieszkanie to jego życie kręciło się tylko wokół marychy, LoLa i CSa. Przed wakacjami się go
  • Odpowiedz
@ocokaman89:
Z takich małych niehardcore #wtf mieszkaniowych, to mogę przytoczyć moje ostatnie sprzątanie na klatce schodowej (swoją część - od strychu do parteru).
Wyglądało to tak, że odpierdzielałem taniec na mopie i akurat wyszedł z mieszkania sąsiad z parteru i na poważnie pyta mnie czy robię wiosenne porządki. Mieszka tu już grubo ponad rok. Ja nie wiem jak oni tam na dole sobie ogarniają ten korytarz, ale żeby
  • Odpowiedz
Odliczyła hajs i dała swojemu koledze, a kolega przekazał właścicielowi. Ta pinda jak zobaczyła co zrobił jej kolega, to

RZUCIŁA SIĘ NA WŁAŚCICIELA I WYRWAŁA MU TE PIENIĄDZE Z RĄK. FIZYCZNIE K---A SIĘ NA NIEGO RZUCIŁA.


A: NIE TAK!!! Z RĘKI DO RĘKI!!!!!


@keyah: O co jej chodziło z tym "NIE TAK!!! Z RĘKI DO RĘKI!!!!!"?
  • Odpowiedz
@keyah: Tylko raz w życiu miałem do czynienia z tak p------ą typiarą i niestety była też moją współlokatorką. Nigdy k---a więcej.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Twinkle: Si. Mam jeszcze jednego, gdzie opisuję głównie festiwal s----------a z roboty (i z życia ;) Chwilowo jest tak przestój, ale niedługo mam zamiar się wziąć do kupy i nadrobić zaległości
  • Odpowiedz
@peralta: zgadzam się, że żenadometr wybija ponad skale, dlatego napisałam w komentarzu wyzej "Aczkolwiek jak teraz to czytam to troche zmieniłabym styl pisania, bo ciut żenuła." :) grafomanstwo no i co Pan zrobisz, nic Pan nie zrobisz, musze z tym zyc no. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@keyah: w tym jednym przypadku powinieneś złamać zasadę ochrony danych osobowych i wrzucić jej zdjęcie.
może uratujesz tym życie normalnej osobie, bo ktoś o słabych nerwach może sfiksować.
  • Odpowiedz
ja nigdy nie pojmę czemu ludzie mieszkają ze współlokatorami. Przecież to uwłacza ludzkiej godności. I argument, że taniej do mnie nie trafia bo w namiocie jest jeszcze taniej a jakoś tą drogą nikt nie idzie. Dla oszczędności kasy pewnych rzeczy się po prostu nie robi.


@Zbychu_Wodecki: to szacun ze w wieku 18 lat od razu zarabiales z 2500k i studiowlaes dziennie by samemu wynajac kawalerke
  • Odpowiedz