Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Robiłem ostatnio większe porządki, przy okazji takich porządków zawsze znajduje się stare, zapomniane rzeczy które gdzieś tam się zostawiło "na pamiątkę" czy "a nóż się przyda". Wpadło mi w ręce zdjęcie grupowe z podstawówki...
Wszyscy staliśmy, tacy śmiesznie malutcy, bezbronni, niewinni... dzieci po prostu. #!$%@? Mireczki, jak smutno było na to patrzeć... O, tu od lewej, to Adam. Noo, fajny z niego kumpel był. Adam już nie żyje, #!$%@?ł się na motorze. O, a obok Adama stoi Darek... Darek siedzi teraz na Służewcu, za próbę morderstwa. O, a to Piotrek. Jak go ostatnio widziałem, to był tak naćpany, że nawet mnie nie poznał. A tu obok Piotrka, to stoi Kasia. Taka słodka, mała dziewczynka, a teraz puszcza się z kim popadnie po imprezach, 20 kilka lat na karku a dwójkę dzieci ma z dwoma różnymi tatusiami... O, ten tu to Daniel. Zawsze miał najlepsze oceny... Daniel robi "karierę" w marketingu sieciowym. Rzucił szkołę średnią, żeby mieć czas na swój "biznes", ciągle jest na utrzymaniu rodziców, ciągle dorabia gdzieś kilka stów na miesiąc na budowach, przy rozładunkach towaru... O, a ta tutaj, to chyba Anka. Anka to był najlepszy mózg w naszej szkole, jak my się uczyliśmy tabliczki mnożenia, to ta po cichu całki przerabiała. Poszła do najlepszego liceum w Warszawie, potem studia - już nie wiem jakie. Widziałem ją ostatnio, kilka lat po zakończeniu edukacji jeździ starym ledwo jeżdżącym seicento...

ŻYCIE TY #!$%@?

#feels #przemysleniazdupy ##!$%@? #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: XYZ
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 35