Wpis z mikrobloga

#grandtourerr #motocykle

W ukrytym schowku pod owiewką (niby w narzędziówce) mieszą się 3 Kurczakburgery z McDonald's

Dlaczego o tym pisze? Bo narzędziówka jest tuż przy silniku.
Burgery non stop są ciepłe. Nie ma to jak zapach motocykla w żarciu ;) prawdziwy męski posiłek.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jofiel: nie no pod siedzeniem woze siatke cargo, zarowke h7, tapeciaka, izolacyjna, malego krzyzaka, francuza, klucz 12 plaski + oczko 10 i zestaw imbusow
  • Odpowiedz
@Wasky: ja sobie zrobilem szybki dostep tam, bo normalnie sruba trzyma boczna owiewke na wypelnieniu, a teraz mam fajnie na korku ze sruby zestawu Keiti z ta taka smieszna gumka rozporowa ;)
@Gixaar: Przy Twoim czy moim zawieszeniu z tego miesa to by zostala mielonka ;-)
  • Odpowiedz
@Wasky: mnie po tym Chikkerze scina zawsze niestrawnosc, dlatego wiecej z nimi nie eskperymentuje. zwykly burger czy cheese to jest golas. A reszta to profanacja cenowa i wole jechac na kebsa. Te McDouble sa jeszcze spoko, ale one juz poza dobre ceny wypadly, as zkoda
  • Odpowiedz
@Stitch: dobry patent, narzędziówke mam pod dupą niestety ale pod owiewkami w cbf125 byłoby miejsca nawet na dwa zestawy bez napojów, a i ręką spokojnie tam sięgnę, trzeba tylko jakieś mocowanie wymyśleć :D
  • Odpowiedz