Wpis z mikrobloga

W 32 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że moja nienarodzona córeczka jest dotknięta poważną wadą rozwojową. Za tydzień malutka przychodzi na świat i bardzo Was proszę o modlitwę za jej zdrowie i za szczęśliwe rozwiązanie. #mikromodlitwa
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@anul: goraca trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze . jesli bedziesz miala sile daj nam znac jak rozwiazanie. jestescie bardzo dzielni. :)
  • Odpowiedz
  • 0
@fxxx: #!$%@? za takie falszywe diagnozy te konowaly powinny tracic robote albo placic mega wysokie kary. A swoja droga ten swiat jest tak z dupy zrobiony , ze patolka spoleczna gdzie matka ma w dupie dzieciaka, przechodzi ciaze plynnie bez komplikacji. A osoby ktore na prawde chca miec dzieci albo maja z tym problem albo komplikacje.
  • Odpowiedz
@anul: Znam to prawie, że z autopsji, bo moja Mama urodziła swoje dziecko czyli mnie - z wodogłowiem...I też w ciąży już wiedziała, że będę miała wadę wrodzoną..Bez zastawki się obyło cudem. Mogłam wogóle umrzeć albo jeździć na wózku...Skończyło się na tym że chodzę jedynie o kuli i mam niedowład prawej kończyny i roszczep kręgosłupa operowany w pierwszej dobie życia- więc dziękuję temu na górze że miałam tyle szczęścia. I
  • Odpowiedz