Wpis z mikrobloga

W 32 tygodniu ciąży dowiedziałam się, że moja nienarodzona córeczka jest dotknięta poważną wadą rozwojową. Za tydzień malutka przychodzi na świat i bardzo Was proszę o modlitwę za jej zdrowie i za szczęśliwe rozwiązanie. #mikromodlitwa
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wow, jestem w gorących - aż mi samej się zrobiło gorąco ;) Nigdy bym się nie spodziewała, że mój skromny wpis spotka się z takim odzewem - ogromnie Wam wszystkim dziękuję za każde ciepłe słowo, pokrzepiającą historię, modlitwę, myśl. To dużo dla mnie znaczy.

@melololonn: Tak, wiem o integracji sensorycznej :) Internet jest skarbnicą wiedzy i przez ostatnie tygodnie sporo się wyedukowałam na temat ACC. A mimo to wciąż słyszę
  • Odpowiedz
@anul: czy jeżeli dziecko urodzi się z jakąś poważną wadą (czego oczywiście w żadnym wypadku Tobie ani nikomu innemu nie życzę, trzymam kciuki żeby było wszystko w porządku) to dalej będziesz wierzyła w jakąkolwiek moc sprawczą modlitwy?
  • Odpowiedz
@anul: Trzymaj się ciepło Mirabelko, wszyscy mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze! ()
Lekarze to też ludzie i też mogą się mylić, dlatego trzeba brać pod uwagę ich zdanie, ale nie traktować ich jako jedyną, słuszną i nieomylną wyrocznię. ʕʔ
  • Odpowiedz
@anul: jest skarbnicą, ale też przekleństwem - ja sama za jego sprawą diagnozowalam już u córki wodoglowie, zapalenie jelita, zespół hirschprunga, celiakie, lesniewskiego-crohna i inne, dzisiaj znów jedziemy na badanie :p

w każdym razie wiem ile stresu przysparza rodzicowi takie maleństwo, życzę Ci zatem żebyś nie musiała się już nigdy więcej o nią martwić
  • Odpowiedz