Wpis z mikrobloga

Ej @Gruszka1992 zrobiłem ci avka bo widze bieda i masz jakiegoś zbrodniarza w swoim.

Sory że zdjęcie od tyłu ale od przodu się troche cykałem zrobić (hehe masz trochę lipną opinie, że na psy sprzedajesz za różne rzeczy a zdjęć robić też hehe nie wolno)

#gruszkabagietstory #gruszkacontent #heheszki #gruszkabijealewolnobiega
Python - Ej @Gruszka1992 zrobiłem ci avka bo widze bieda i masz jakiegoś zbrodniarza ...

źródło: comment_pzLKfh7DujqN2msRhYKPAZ9d8O7nUoac.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FlameRunner: To poproś michała żeby potworzył możliwość opisywania do czego tag służy bo nie czuje potrzeby znać przeznaczenia każdego z 21203043 tagów. A w tym widzę również rozmaite żarty więc usuń konto.
  • Odpowiedz
@Etykieta: xD Ty serio masz te perwersy na każdą okazję.

To nie powód, by go dalej śmiecić.


@FlameRunner: A skąd mam wiedzieć które posty to truecontent a które to śmiecenie? Może to właśnie tag stworzony dla żartów skoro tyle ich tam jest. Jak mam ocenić twoim zdaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@FlameRunner: Ale bazując na Twojej opinii mam pozbawić się popularnego tagu po przejrzeniu którego widzę, że podobny kontent się pojawia? Być może masz racje - przykra sprawa, następnym razem go nie użyje (wypok tags serious buisness) ale zauważ że nie ma mechanizmu określania tematyki tagu.
  • Odpowiedz
wypok tags serious buisness


@Python: System tagów jest jaki jest, ale to jedyny sposób dzielenia i filtrowania treści, więc warto by było go szanować, żeby mirko nie wyglądało jak dobrze wymieszane szambo.
  • Odpowiedz
@FlameRunner: ale w obecnej formie jakbyś się nie starał będzie chaos. Ktoś wstawia heheszki w tag, inni widzą i wstawiają to samo. Do momentu wprowadzenia moderacji tagów nic nie poradzisz.
  • Odpowiedz
@FlameRunner: Wytłumaczyłem mechanizm w którym wziąłem udział nieświadomie. Skoro tag jest zapełniony żartami, obrazkami itp skąd mam niby pomyśleć, że to jest niepożądane? Zwłaszcza, że stworzenie wpisu powinno zajmować minute a nie godzine weryfikacji czy czasem kogoś z 10 000 użytkowników to nie razi.

I wybacz ale tylko na podstawie widzi-mi-się jednego użytkownika tagu nie będe usuwał. Teraz może to zrobic tylko moderacja i reszta to czcze gadanie.
  • Odpowiedz