Wpis z mikrobloga

No elo Mircy. Dawno nie pisałem, bo zapierdziel w #rozowykorposwiat jak nigdy. Piszę, żeby pochwalić się, że wyrobiłem 300% normy XD. Kiero, aż szukał, czy to nie jakiś błąd systemu.
Jakoś szczególnie mocno nie przykładam się do pracy, często wychodzę na papierosa, albo pogadać przy kawce z recepcjonistkami. Z pracą się nie śpieszę. Możliwe, że taką normę nabiłem, ponieważ znam super tajne skróty, jak ctrl+c i ctrl +v. Mogę się też podzielić z Wami super patentem jak Windows+strzałka w bok. A no i alt+tab też super przydatny skrót. Nie na darmo mam wpisane w cv obsługa komputera - poziom zaawansowany. Jakby były jakieś pytania odnośnie takich super tajnych patentów to służę.
A, no i jak już ktoś mi płaci adekwatnie do rodzaju wykonywanej pracy, to staram się ją wykonywać na 100%. Jestem mistrzem szybkiego pisania na klawiaturze. Szybciej chyba piszę, niż myślę. Moja prywatna gejmerska klawiatura mechaniczna brzmi czasami niczym M134 minigun zainstalowany w UH-60 Black Hawk gdzieś na stepach Afganistanu. U nas niektóre jeszcze piszą jedynie palcami wskazującymi. Czaicie. Wiek ~25 lat. Powszechna komputeryzacja. Nawet w telefonach jest qwerty. A te klepią te maile palcem wskazującym.
tl;dr

Krachu - No elo Mircy. Dawno nie pisałem, bo zapierdziel w #rozowykorposwiat jak nigd...

źródło: comment_eeMbryxhviKXanlIn9snSP5K0iua40nT.jpg

Pobierz
  • 69
Prezes do sekretarki:
Pani Zosiu, proszę przegrać naszym partnerom wyniki za kwiecień, oni zaraz podejdą.
– Dzień dobry, czy to Panom mam przegrać wyniki miesięczne?
– Dzień dobry, tak, gdyby była Pani uprzejma, tu mamy czystą dyskietkę.
– Ależ oczywiście…
Wkłada dyskietkę do napędu i…
# mkfs -t vfat -c /dev/fd0h1440
# mount -t vfat -o iocharset=iso8859-2,codepage=852 /dev/fd0 /mnt/floppy
# find / -noleaf -type f -name WynikiKwiecień.[a-zA-Z] -exec cp ‚{ }’