Wpis z mikrobloga

No i nie wytrzymałem. Moje pierwsze moto w życiu. Zakupione w listopadzie czekało sobie grzecznie,aż wbiję kat. A. Po 10 godz jazd na placu manewrowym stwierdziłem jednak,że czas przetestować potworka. Zgodnie z opiniami moto narowiste. Elegancko zweryfikowało moje umiejętności,a właściwie ich brak ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak że ten... Jazda w ruchu ulicznym bez kategorii odpada. Uczym się dalej.
P.S. Będzie lincz za niestosowny ubiór,czy nie będzie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #motocykle #motocykleboners #pokazmotor
Pobierz
źródło: comment_MXcns6NOnnsEsFwIsVRRZAb7gJlGISII.jpg
  • 44
@Asteroida: ja też jeździłem tak rowerem z takimi prędkościami… jak nabrałem doświadczenia :) a nabierałem go od wieku przedszkolnego kiedy to zaczynałem z ochraniaczami. Kwestia gustu, dla mnie nie jest problemem ubranie się na motocykl bezpiecznie. Serio, przy pechowym upadku przy 40kmh mógłbyś mieć 70% ciała w strupach, moim zdaniem nie warto… naoglądałem się kumpla i mi wystarczy (jechał na MZ 150 w dresie).
@Stitch: Przyjazny? Miałem wrażenie,że chce mnie zabić,ale to wrażenie spotęgowały zapewne moje nikłe umiejętności( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciuchy odpowiednie zakupię w swoim czasie. Za dużo się naoglądałem YT,żeby być ignorantem.