Wpis z mikrobloga

Jesteśmy nowi na wykopie, ale już wiemy, po małym falstarcie, że #promocje #cebuladeals zaczynają się od 93% (uświadomiliście nas, dziękujemy!)

Chcielibyśmy wprowadzić dla Was małą rekompensatę za wcześniejsze użycie tagu #cebuladeals w niewłaściwy sposób i mamy dla Szanownych Mireczków kod na wszystkie #serwery #vps z naszej oferty (zarówno te z windowsem jak i z linuxem ), który obniża cenę za pierwszy miesiąc o 93%.

Kod ten brzmi CEBULADEALS i podaje się go podczas zamawiania serwera.

Kod można wpisać będąc nowym klientem, jeśli kiedyś w przeszłości były u nas zamawiane przez Ciebie jakieś usługi i chciałbyś sprawdzić co się zmieniło, napisz do mnie, zobaczę co sie da zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli 93% to za mało, sprawdźcie nasze rozdajo gdzie można uzyskać rabat 100% na największy serwer z linuxem na rok z naszej oferty z szansą na przedłużenie rabatu - klik

Życzymy szybkich transferów!
Zespół webh.pl
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@druy1000: serwer powinien się aktywować w ciągu kilkunastu minut

@Rexikon: nie ma stałych limitów, nie przycinamy łącz np. do 20mbit tak jak robią to niektóre firmy z konkurencji, myślę że powinieneś spokojnie wyciągnąć trzycyfrowe wyniki zarówno na upload jak i na download

dlatego polecamy przetestować żeby to sprawdzić "na własnej skórze" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rexikon: ciężko jest to określić, ponieważ nie limitujemy użytkownikom prędkości na serwerach, a tym samym nie jesteśmy też w stanie podać jakiejś granicznej wartości. Mogę powiedzieć, że 200Mbit/s down/up jest do osiągnięcia.

@ambitnynick: soon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@top_czipsy: 93% na pierwszy miesiąc dla nowych klientów

ale jak będziesz chciał przedłużać to możemy zaproponować jakiś preferencyjny rabat ( ͡° ͜ʖ ͡°) odezwij się na priv
  • Odpowiedz