Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie swiadomosc, ze chocbym sie #!$%@? z wysilku na #silownia to nigdy nie dotre do poziomu Mr Olympia albo Mens Physique. Nawet jakbym lecial na najlepszym soku urodzilem sie z taka a nie inna genetyka, takim umiejscowieniem przyczepow miesni, i takim typem sylwetki. Bez watpienia ziomki z top 20 sa genetycznymi mutantami, zdarzajacy sie raz na milion, nie ma w tym duzej przesady. Chcialbym zeby moj sukces zalezal tylko ode mnie i wlozonego w to wysilku, a nie od genotypu... Takie tam #gorzkiezale mnie chwycily, wracam do przerzucania zelastwa.
#mikrokoksy
  • 13
  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer: To niech lepiej poprawi Ci humor świadomość, że #!$%@? i chociaż próbujesz coś zmienić, a nie szukasz wymówek jak np. większość moich znajomych ( a i zapewne tłumy innych ludzi), którzy kiedyś chodzili na siłownię, ale znaleźli wymówkę, albo #!$%@?ą biceps pod 4 różnymi kątami ważąc 65kg.
  • Odpowiedz
@mam_kaloryfer:
Ale tandem geny plus praca, występuje wszędzie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ilu jest chirurgów na świecie?
Tysiące.
A ilu jest wybitnych chirurgów?
Kilkunastu?
To samo jest z każdą aktywnością ludzką; kierowca wyścigowy, kucharz, biegacz, sprzedawca, malarz czy prostytutka, choćbyś się zesrał od ciężkiej pracy, nie będziesz nawet w połowie tak dobry, jak ktoś, kto jest obdarzony iskrą bożą.
  • Odpowiedz
Tylko że ci ludzi to życiowe kaleki, którzy mają problem z podtarciem sobie dupy


@frikuu: idź być ignorantem gdzie indziej. kulturystyka to sport zawodowy, którego trenowanie związane jest z posiadaniem wysokiej sprawności fizycznej (jak w każdej innej dyscyplinie na najwyższym poziomie zawodowym). Im większa siła mięśni tym większa mobilność. Mobilność która jest niezbędna przy tak ciężkim treningu. Ci ludzie bez problemu robią salta czy szpagat i większości z nich mógłbyś pozazdrościć
b.....i - > Tylko że ci ludzi to życiowe kaleki, którzy mają problem z podtarciem sob...

źródło: comment_5Eal0I246hnv89IBTLOymhqOhcfMm9v4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Znawca_Bigosu: Ronnie Coleman co? Wykończył go zawodowy sport. Jak każdego zawodowca. Rozmawialiśmy o sprawności, która zapewnia miejsce na szczycie a nie o wpływie uprawiania sportu zawodowego na zdrowie człowieka.
  • Odpowiedz
Panuje w spoleczenstwie przeswiadczenie ze osoby bardzo umiesnione sa malo flexyjni. A to totalna bzdura, osoby ktore cwicza i maja staz duzy na silowni sa bardziej rozciagnieci niz ty i ja a to dlatego poniewaz ich miesnie przystosowane sa do strechingu; Dodatkowo ich powiez miesniowa jest mniej przykurczona niz u zwyklego zjadacza chipsow. Jedyny problem to wielkosc owego miesnia poniewaz wtedy on bedzie swoista bariera ktora bedzie przeszkadzac przy podrapaniu po jajkach.
  • Odpowiedz
@berti: wykończył go zawodowy sport, ale to co robił to było zupełnie niepotrzebne, choć cholera wie jak wpływało na jego sylwetkę. Między innymi ciężary, których nie powstydziłby się wysokiej klasy trójboista, treningi w SPRZĘCIE, które były chyba zupełnie niepotrzebne, wielkie cykle. Flex czy Dexter o wiele mądrzej trenują, ale nie mają takiego #!$%@?ęcia na filmikach :D Tak samo dobrym przykładem i przeciwieństwem Dextera jest taki Branch Warren, który ma chyba wszystko
  • Odpowiedz
@maze: Ronnie mówił gdzieś o tych dwóch powtórzeniach w siadach z jakimś tam chorym ciężarem, że jedyne czego żałuje, to że był #!$%@?ą i nie zrobił czterech, a mógłby.
  • Odpowiedz