Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@restofme: faktycznie - taki zestaw zabiera sporo miejsca. Nie myślałeś, by w jakiś sposób przerzucić go niżej? Bo ja wiem - wyrzeźbić jakieś "dedykowane" mocowanie na jakichś szybkozłączkach? ;p
  • Odpowiedz
@vaxx - tak jest najłatwiej pamiętać by ją zabrać ( obudowa zostaje ) jak się rower zostawia gdzieś a człowiek się śpieszy. Ofc. zawsze można szelki ( nie wygodnie z plecakiem ) albo kask ( ciężko ) i się tym nie martwić. Ten rower to typowy dojazd. To co na nim jest nie przedstawia większej wartości lub jak licznik jest przyklejone na stałe :)
  • Odpowiedz
@restofme: ogarniam w czym rzecz :) prywatnie chyba bym tak kombinował, by w jakiś sposób móc szybko wyciągnąć całą obudowę (z kamerką w środku) - zawsze to trochę mniej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) może zainspiruje Cię to do jakichś konstrukcyjnych przemyśleń podczas weekendu majowego :))
  • Odpowiedz
oj. bo taki komp gdzie niewiele instalować. VSecurity reasons. VSDC nie umożliwia odseparowania oryginalnego audio od video niestety.
  • Odpowiedz
@WielkiZderzaczHadronow: WJEZDZANIE SPECJALNIE POD MASKE NA CHODNIKU XD wez sie skoncz osmieszac. To jest chodnik, tu sie chodzi. Koniec kropka. Potem narzekasz na #!$%@? chodniki. Jak sie po nich jezdzi to sie niszcza. To po pierwsze. Po drugie skad wiesz, ze nie #!$%@? dziad po tym chodniku jak chodza ludzie? Sam przeciez twierdzil ze od dluzszego czasu tak dojezdza.
  • Odpowiedz
Od początku filmiku typiarz popina elegancko po ścieżce, w pięćdziesiątej nagle mu się odwidziało i zjechał na chodnik. Nie widzisz, że to było specjalnie?
  • Odpowiedz
@restofme: Oho drugi Pawel Bosky, jak ja nienawidzę takich społeczniaków. Mam nadzieję, że poza kamerami da Ci ktoś kiedyś zwyczajnie w ryj. Bo to nie jest, tak że uratowałeś świat, zachowałeś się jak zwyczajny upierdliwiec, taki któremu przeszkadza, że pieszy przejdzie sobie na czerwonym, przez światła, gdy nic nie jedzie - ale "hurr durr, łamanie prawa!".
  • Odpowiedz
@piotr-maszkar: zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ulicę wylewa się asfaltem? Dlaczego by nie położyć płyt chodnikowych, przecież są tańsze?
Parafrazując twoje własne słowa - mam nadzieję, że kiedyś idąc po takim zmasakrowanym chodniku wywalisz się na ryj, misiu pysiu (:
  • Odpowiedz
@restofme: @damian_co_dalej: pewnie zostanę zaraz zlinczowany, ale wg mnie nie jest tutaj sprawa taka oczywista. Wg google maps do tego terenu jednak nie ma innego dojazdu:
https://www.google.pl/maps/place/W%C5%82adys%C5%82awa+Broniewskiego,+Warszawa/@52.2687274,20.9572043,107m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x471ecbb8a549d0b7:0x1dbee89c8a8cfc3
Gmochowa mapka zrobiona przez @mysteq: jest błędna, bo pokazuje wjazd gdzieś indziej.
Moja ocena tego jest taka: wjazd na ten teren był kiedyś, a teraz jakaś ameba w urzędzie zatwierdziła nowy plan dróg i ten wjazd pozbawiono dobrego dojazdu.
  • Odpowiedz