Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@restofme:
Najlepsze jest to:

"Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem" Jesteś święty i nigdy nie zgrzeszyłeś na drodze ? Bo ja wiele razy (nie zawsze jestem z tego dumny), wiec staram się być człowiekiem a nie chamem. Może i źle zrobił koleś wjeżdżając lanosem na ten chodnik, ale trzeba przyznać, że prawdziwym agresorem był rowerzysta. Samo umieszczenie tego filmiku tutaj świadczy o jego charakterze.


Czyli już wiadomo, że będziesz antychrystem okrzyknięty. Ośmieliłeś się wejść w drogę słudze bożemu, zobaczysz zaraz, gdy się fanatycy samochodowi i ienawistnicy rowerzystów zlecą, dopiero będzie kopalnia beki. Wszystko będzie podlane katolickim sosem,
  • Odpowiedz
@El_Duderino - bo oni nie wiedzą wszystkiego. Nie wiem jak z tą świętością ale chyba coś w tym jest skoro moja żona mi jak mnie woła to często jest . np. " Jezu, znów zostawiłeś skarpetki na środku pokoju" albo gdy woła mnie do dziecka "o Boże - weź go bo zaraz mu zaraz nogi z dupy powyrywam" lub też jak wyjątkowo myje gary to zaczyna od błagania " Panie zbaw
  • Odpowiedz
@restofme: Jeżeli to ksiądz, to najprawdopodobniej nie z tej parafii.
A najpewniej to właśnie nie ksiądz, a kościelny czy inny tam sobie janusz.
Tu jest lista kapłanów tej parafii, na moje oko żaden z nich nie wygląda podobnie, ale to oceniam tylko po sylwetce, łysinie i kępce włosów, ty sam lepiej wiesz, czy był do któregoś z nich podobny.
  • Odpowiedz
@restofme: Dobrze, że masz nagranie, bo mogliby cię na szaro zrobić.
Ja też zgłosiłem typa, który mi zajeżdżał drogę trzy razy, wyprzedzał na przejściu, groził i próbował potem zahamować tak, żebym do niego dobił - dostał 600 złotych kary, ale...
Zgłosił, że ja niby jechałem "zygzakiem, z wyciągniętym maksymalnie siodełkiem ledwo sięgając pedałów oraz jedną ręką trzymając rower, drugą pokazując obraźliwe gesty" A wszystko pod górkę o nachyleniu 10%. Sędzi
  • Odpowiedz
@pini000 jakiejś podróby sj4000 - jak się robi kilka tyś km po dużym mieście rowerem to dupę ratuje prawie za każdym razem. To już chyba 3 kamera a tej żywot też się już kończy. Wyjmowanie i wkładanie jak każdej Azjatce nie służy. A swoją drogą jeszcze jedna z tyłu by się przydała. Ostatnio dostałem w łokieć lusterkiem i był problem z oceną odległości bo według kierującego było 1,5m a ja jakimś
  • Odpowiedz
@Japuch: tak wiem wiem. Najlepsze jest jak mi głosowe wybieranie zamiast 112 wybrało skrócony 121 do kolegi z pracy :) Dlatego jest dzień dobry jak cofam się do gościa bo myślałem że na 112 się dodzwoniłem :)
  • Odpowiedz
@vaxx i będę nagrywał w 4 K ? Woooooooow. :P . Bez jaj. 99% nagrań kasuję. zostawiam tylko te śmieszne albo hardkorowe jak ten. nagrywam w 720p by było widać tablice ładnie i to mi starcza. Raczej zależy mi na tym by kamera działała 60 min na baterii zimą bym obrócił do pracy i do domu bez ładowania się w biurze :)
  • Odpowiedz
@restofme: ale nikt nie mówi, że masz nagrywać w 4K ( ͡° ͜ʖ ͡°) 1080p 30/60fps w zupełności wystarcza ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego można mieć tę kamerkę (Eken H9) za jakieś 35-40 dolców, więc (a do tego pasują od niej baterie od sjcama!)... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@restofme: gdybyś był zainteresowany, to chętnie zarzucę poradnikiem, dzięki któremu zaoszczędzisz 12% wartości zamówienia + 5$ za rejestrację z refa :)
  • Odpowiedz
Ta oczywiście musiałeś tam wyjeżdżać naprawiać świat. Drewna porąbać jakiej starszej kobiecie, albo węgiel do piwnicy zrzucić jak za dużo energii w człowieku. Z pożytkiem będzie.
  • Odpowiedz