Wpis z mikrobloga

O opłacie audiowizualnej:

Projekt ustawy przewiduje zwolnienia dla osób najuboższych (uprawionych do zryczałtowanego dodatku energetycznego, a także tych które dostają 500 złotych na pierwsze dziecko), niepełnosprawnych, tych którzy mają uprawnienia do świadczeń opiekuńczych i tych, które swoje 75 urodziny mają już za sobą.


Czyli znowu pracujący, mający ponad 800 PLN/osobę (czyli np. rodzina 2+2, każde z rodziców zarabia ok 1650) dostaną po dupie. Za niedługo w tym kraju rzeczywiście bardziej będzie się co niektórym opłacało siedzieć w domu, niż ruszyć się za pracą.

Że nie wspomnę, że kombinowanie z wypłatami pod stołem będzie jeszcze większe. Ale tu po dupie dostanie budżet.
#neuropa #4konserwy #korwin #bekazpisu #dobrazmiana #ekonomia #gospodarka #polityka
  • 18
@letitbe: To jest #!$%@? dramat. Najbardziej oberwą ci którzy ciągną to państwo do przodu, ci, którzy od dziesięcioleci są dymani przez władzę, która zamiast pomagać to przeszkadza. Ci którzy pomimo ingerencji państwa jakoś dawali radę, bogacili się bogacąc państwo. Ale oni, #!$%@?, nie wyjdą na ulicę, bo uczciwie zarabiają pracując, a nie #!$%@?ąc się za pieniądze podatnika tak jak górnicy czy inne przydupasy kolesi przy korycie. Nie będą palić opon bo
@Internet_the_explorer: Nawet Petru z Balcerowiczem lepiej by zadbali o gospodarkę niż PiS #niepopularnaopinia

@demagog: Komuniści by nie rozwalili tak armii - co prawda zrobiliby czystki, ale nie zatrzymali modernizacji wojska.

Jak przez najbliższy rok lub dwa PiS jeszcze bardziej rozgrabi państwo, stworzy coraz bardziej chore pomysły, to ludzie wyjdą na ulicy. I nie będzie tu potrzeba Tuska, Petru, Kijowskiego lub Sorosa - PiS sam sobie kręci bicz, którym dostanie lanie.
Jak przez najbliższy rok lub dwa PiS jeszcze bardziej rozgrabi państwo, stworzy coraz bardziej chore pomysły, to ludzie wyjdą na ulicy.

@piotr-zbies: Kto wyjdzie na ulice? PIS dba o to, by nikt nie wyszedł na ulicę i żeby biedota nie odczuła skutków ich rządów.

Rozdali 22 mld na dzieci, utrzymują kopalnie, zatrudnią dodatkowe dziesiątki tysięcy młodych osób w armii, podnieśli płacę minimalną, dbają o propagandę sukcesu w tvp, przejęli całkowicie prokuraturę.
@demagog: Tylko, że większość ludzi to #!$%@? darmozjady z mentalnością darmozjada- MI SIĘ NALEŻY, Te #!$%@? "główkowanie" kombinatorzy, dla których te #!$%@? socjalne programy są jak lep na muchy.

Za PO miałem nadzieje, że to #!$%@? i coś ruszy się do przodu. Nie myślałem, że spotka Nas jeszcze coś gorszego. #!$%@? narodowo-socjalistyczny PiS.
To jest #!$%@? dramat. Najbardziej oberwą ci którzy ciągną to państwo do przodu, ci, którzy od dziesięcioleci są dymani przez władzę, która zamiast pomagać to przeszkadza. Ci którzy pomimo ingerencji państwa jakoś dawali radę, bogacili się bogacąc państwo. Ale oni, #!$%@?, nie wyjdą na ulicę, bo uczciwie zarabiają pracując, a nie #!$%@?ąc się za pieniądze podatnika tak jak górnicy czy inne przydupasy kolesi przy korycie. Nie będą palić opon bo nie są