Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski serio jesteście w stanie odrzucić prawiczka dlatego że jeszcze nie uprawiał seksu w jakimś tam wieku? Pomimo tego że np podoba wam się jego charakter, macie dużo wspólnych zainteresowań i dobrze się dogadujecie, z wyglądu też fajny? Tylko dlatego skreślacie bo nie wsadził jeszcze penisa do cipy? Nie wiem jaką trzeba być prymitywną amebą żeby tylko przez ten powód skreślać takiego człowieka, pomimo tego, że WSZYSTKO JEST DO NAUCZENIA, TAK, ZASKAKUJĄCE CO?. To co wy wypisujecie tutaj kobiety to czytam i się za głowę łapie. Mi nawet przez myśl nie przeszło gdy różowa mi wyjawiła, że jest dziewicą, a nawet się ucieszyłem, bo spodobał jej się ten seks i była jeszcze bardziej na mnie napalona, poza tym szybko się uczyła i sama z siebie wychodziła z inicjatywą. Naprawdę się dziwie że uważające się za oświecone i wielce dojarzałe kobiety mogą skreślić kogoś bo nie wsadzał #!$%@? jakiejś lasce do cipy, tak, piszę tak bo pokazuje jak niskie i przykre jest takie ocenianie drugiej osoby. Chyba że szukacie tylko faceta do ruchania czyli fwb albo szybkiego numerka gdzieś w pubie w łazience żeby was przeleciał pod wpływem %, to tak, może taki nie wiedziałby jak się za was zabrać. W większości przez takie wasze #!$%@? faceci nie przyznają się do tego że w łóżku nie mają żadnego doświadczenia i zapowiadający się fajnie związek zaczyna się od kłamstwa, że coś tam wcześniej było i nie są prawikami, bo jeśli nie to cześć, bo szukam doświadczenego ogiera, tego chcecie? Polecam się zastanawić nad tym faktem, czy liczy się dla was coś więcej oprócz tego, czy potrafi was taki złapać za włosy jak będzie rżnął na pieska, dać klapsa, wiedzieć kiedy pocałować i gdzie, czy zrobić dobrą palcówe, szybko poruszać miednicą żebyście mogły dojść, bo jeśli nie to adios chłopczyku. Wszystko chciałybyście na gotowe. Pocieszający jest fakt że faceci mają wręcz odwrotne nastawienie do tego i się cieszą, że mogą spotkać dziewice i być dla nich pierwszym, nawet jak nie jest się doświadczonym w tej chwili to wspólne uczenie się siebie wzajemnie zawsze też daje dużo na plus, i cieszy obojga czy nawet jeszcze bardziej do siebie zbliża. Chyba na palcach jednej ręki da się znaleźć dziewczyny które nie mają takiego podejścia jak te wymienione powyżej jak tak czytam te mirko, ale takie to się wtedy nosi na rękach i ma wielkie szczęście trafiając na nią. #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 81
Mirabelka: Jeśli dziewczyna jest doświadczona to pod żadnym pozorem nie chce prawiczka, bo taki to nie wytrzyma długo ani nie zgodzi się na dużo rzeczy (anal, 69 czy jakieś inne bicie po twarzy). Trzesą się tylko i przeżywają jaki to seks jest fajny. Uczyć wszystkiego od nowa jest męczące. Niech się tacy wiążą z dziewicami i będzie po problemie.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Magromo
Wołam obserwujących:

@AnonimoweMirkoWyznania: o #!$%@?, jaki bulwers. Spokojnie, znajdziesz sobie jakąś chętną, tak myślę. ( ͡º ͜ʖ͡º) Istnieją po prostu kobiety, które albo wolą DOŚWIADCZONEGO mężczyznę z wiadomych powodów, albo i nie miałyby nic przeciwko prawiczkowi ale zwyczajnie NIE CHCE im się uczyć go wszystkiego od podstaw, albo... . Każdy ma jakieś preferencje seksualne, jeśli nikomu one nie szkodzą to nie możemy mówić o tych lepszych i o
@AnonimoweMirkoWyznania: nie mialam sily doczytac do konca i chociaz mi samej nie zdarzyla sie taka sytuacja to moge sobie wyobrazic, ze dziewczyna moglaby byc niechetna, aby uprawiac seks z prawiczkiem dlatego, ze przyjelo sie, ze to mezczyzna wprowadza kobiete w sfere seksualnosci, a kobieta powinna byc czysta, nietknieta dziwica, gdzies z tylu glowy to nadal funkcjonuje i taki stosunek dla kobiety musialby byc co najmniej niezreczny, mimo to mysle, ze jesli
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam takie podejście jak ty, ale wszystko zależy od tego, czego dany człowiek szuka. jeśli ktoś nie chce się angażować i wiązać, a seks to dla niego głównie przyjemność albo po prostu szkoda mu czasu to nic dziwnego, że nie chce nikogo "przyuczać".

dla mnie seks to coś więcej niż mechaniczna czynność i jeśli jesteś w kimś zakochany to naprawdę to czy jesteś prawiczkiem czy nie, nie ma żadnego
Mirek : Mirabelka - w pewnym wieku prawiczki (o ile sa mentalnie poukladani) sa tak napaleni, ze zgodziliby sie na trojkat z karlem i owczarkiem niemieckim, więc nie zakładałbym od razu braku temperamentu. A przedwczesny wytrysk to błahy problem kontekście związku na dłużej.

Niech się tacy wiążą z dziewicami

Gdyby to było takie proste, to nikt nie miałby o to co dwa dni bólu dupy na mikro, prawda? ;)

To jest anonimowy
@AnonimoweMirkoWyznania: it't this thread again.

Żadna dziewczyna nie skreśli chłopaka "Pomimo tego że np podoba wam się jego charakter, macie dużo wspólnych zainteresowań i dobrze się dogadujecie, z wyglądu też fajny" tylko " dlatego bo nie wsadził jeszcze penisa do cipy" - takich prawiczków po ok. 22 roku życia nie ma. Są tylko stuleje zakompleksione, brzydcy, nie dbający o siebie, albo o beznadziejnych charakterze, albo z innymi defektami. Więc skończ tę
OP: @Madlen_ no to są w małżeństwie i będą powoli zakładać już rodzinę, a co z tymi które nie są? Byleby żeby ktoś je przeruchał przed 20 bo swędziało? XD można tak wymieniać w nieskończoność

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących: