Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski serio jesteście w stanie odrzucić prawiczka dlatego że jeszcze nie uprawiał seksu w jakimś tam wieku? Pomimo tego że np podoba wam się jego charakter, macie dużo wspólnych zainteresowań i dobrze się dogadujecie, z wyglądu też fajny? Tylko dlatego skreślacie bo nie wsadził jeszcze penisa do cipy? Nie wiem jaką trzeba być prymitywną amebą żeby tylko przez ten powód skreślać takiego człowieka, pomimo tego, że WSZYSTKO JEST DO NAUCZENIA, TAK, ZASKAKUJĄCE CO?. To co wy wypisujecie tutaj kobiety to czytam i się za głowę łapie. Mi nawet przez myśl nie przeszło gdy różowa mi wyjawiła, że jest dziewicą, a nawet się ucieszyłem, bo spodobał jej się ten seks i była jeszcze bardziej na mnie napalona, poza tym szybko się uczyła i sama z siebie wychodziła z inicjatywą. Naprawdę się dziwie że uważające się za oświecone i wielce dojarzałe kobiety mogą skreślić kogoś bo nie wsadzał #!$%@? jakiejś lasce do cipy, tak, piszę tak bo pokazuje jak niskie i przykre jest takie ocenianie drugiej osoby. Chyba że szukacie tylko faceta do ruchania czyli fwb albo szybkiego numerka gdzieś w pubie w łazience żeby was przeleciał pod wpływem %, to tak, może taki nie wiedziałby jak się za was zabrać. W większości przez takie wasze #!$%@? faceci nie przyznają się do tego że w łóżku nie mają żadnego doświadczenia i zapowiadający się fajnie związek zaczyna się od kłamstwa, że coś tam wcześniej było i nie są prawikami, bo jeśli nie to cześć, bo szukam doświadczenego ogiera, tego chcecie? Polecam się zastanawić nad tym faktem, czy liczy się dla was coś więcej oprócz tego, czy potrafi was taki złapać za włosy jak będzie rżnął na pieska, dać klapsa, wiedzieć kiedy pocałować i gdzie, czy zrobić dobrą palcówe, szybko poruszać miednicą żebyście mogły dojść, bo jeśli nie to adios chłopczyku. Wszystko chciałybyście na gotowe. Pocieszający jest fakt że faceci mają wręcz odwrotne nastawienie do tego i się cieszą, że mogą spotkać dziewice i być dla nich pierwszym, nawet jak nie jest się doświadczonym w tej chwili to wspólne uczenie się siebie wzajemnie zawsze też daje dużo na plus, i cieszy obojga czy nawet jeszcze bardziej do siebie zbliża. Chyba na palcach jednej ręki da się znaleźć dziewczyny które nie mają takiego podejścia jak te wymienione powyżej jak tak czytam te mirko, ale takie to się wtedy nosi na rękach i ma wielkie szczęście trafiając na nią. #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 81