Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski serio jesteście w stanie odrzucić prawiczka dlatego że jeszcze nie uprawiał seksu w jakimś tam wieku? Pomimo tego że np podoba wam się jego charakter, macie dużo wspólnych zainteresowań i dobrze się dogadujecie, z wyglądu też fajny? Tylko dlatego skreślacie bo nie wsadził jeszcze penisa do cipy? Nie wiem jaką trzeba być prymitywną amebą żeby tylko przez ten powód skreślać takiego człowieka, pomimo tego, że WSZYSTKO JEST DO NAUCZENIA, TAK, ZASKAKUJĄCE CO?. To co wy wypisujecie tutaj kobiety to czytam i się za głowę łapie. Mi nawet przez myśl nie przeszło gdy różowa mi wyjawiła, że jest dziewicą, a nawet się ucieszyłem, bo spodobał jej się ten seks i była jeszcze bardziej na mnie napalona, poza tym szybko się uczyła i sama z siebie wychodziła z inicjatywą. Naprawdę się dziwie że uważające się za oświecone i wielce dojarzałe kobiety mogą skreślić kogoś bo nie wsadzał #!$%@? jakiejś lasce do cipy, tak, piszę tak bo pokazuje jak niskie i przykre jest takie ocenianie drugiej osoby. Chyba że szukacie tylko faceta do ruchania czyli fwb albo szybkiego numerka gdzieś w pubie w łazience żeby was przeleciał pod wpływem %, to tak, może taki nie wiedziałby jak się za was zabrać. W większości przez takie wasze #!$%@? faceci nie przyznają się do tego że w łóżku nie mają żadnego doświadczenia i zapowiadający się fajnie związek zaczyna się od kłamstwa, że coś tam wcześniej było i nie są prawikami, bo jeśli nie to cześć, bo szukam doświadczenego ogiera, tego chcecie? Polecam się zastanawić nad tym faktem, czy liczy się dla was coś więcej oprócz tego, czy potrafi was taki złapać za włosy jak będzie rżnął na pieska, dać klapsa, wiedzieć kiedy pocałować i gdzie, czy zrobić dobrą palcówe, szybko poruszać miednicą żebyście mogły dojść, bo jeśli nie to adios chłopczyku. Wszystko chciałybyście na gotowe. Pocieszający jest fakt że faceci mają wręcz odwrotne nastawienie do tego i się cieszą, że mogą spotkać dziewice i być dla nich pierwszym, nawet jak nie jest się doświadczonym w tej chwili to wspólne uczenie się siebie wzajemnie zawsze też daje dużo na plus, i cieszy obojga czy nawet jeszcze bardziej do siebie zbliża. Chyba na palcach jednej ręki da się znaleźć dziewczyny które nie mają takiego podejścia jak te wymienione powyżej jak tak czytam te mirko, ale takie to się wtedy nosi na rękach i ma wielkie szczęście trafiając na nią. #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Magromo
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 81
@AnonimoweMirkoWyznania: tak? przystojni, pewni siebie, z zainteresowaniami, przyciągający uwagę kobiet? Dlaczego więc nie mieli partnerki? Idą na rekord?

Prawictwo to nie to samo to dziewictwo, to nie jest cnota, którą utało się w kulturze warto pielęgnować. Taką mamy kulturę, prawictwo to wstyd, dziewicztwo to cnota. Zaakceptuj to.

Inna sprawa ma się z religinymi osobnikami, którzy czekają do ślubu, tu wiem, że tacy są, ale wyłączam ich z dyskusji, bo oni raczej
@kociorek: Tak, tak dorabiaj do tego jakąś szlachetność. Prawda jest taka że jeśli taki chłopak nie znalazł sobie nikogo przed 20 to znaczy że zwyczajnie nie jest pod żadnym względem atrakcyjny dla nikogo. Model z defektem, wybrakowany. Bo gdyby było inaczej masa dziewczyn sama by do niego lgnęła. To naturalny mechanizm. Zostaje mu tylko czekać i liczyć na szczęście że spotka jakąś desperatkę która w wieku 25 czy iluś tam lat
. Prawda jest taka że jeśli taki chłopak nie znalazł sobie nikogo przed 20 to znaczy że zwyczajnie nie jest pod żadnym względem atrakcyjny dla nikogo. Model z defektem, wybrakowany. Bo gdyby było inaczej masa dziewczyn sama by do niego lgnęła.


@RobotKuchenny9000: Co XDD Myślałem że pierwszy twój komentarz to był sarkazm, ale chyba jednak nie.

Mirek: @Shagga

Dlaczego więc nie mieli partnerki? Idą na rekord?

Ze stulejarstwa da się wyjść. Sam ogarnąłem się dopiero w wieku 22 lat. Jeszcze długa droga przede mną, ale pomimo bycia mocno średnim człowiekiem, w perspektywie najbliższych miesięcy na pewno nie określiłbym się jako #!$%@? niezdatna do związku.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

@RobotKuchenny9000: To nie jest żadna szlachetność, a jedno nie wyklucza drugiego. Dziewczyny mogą lgnąć, ale chłopak nie musi ich bolcować.

Prawda jest taka że jeśli taki chłopak nie znalazł sobie nikogo przed 20 to znaczy że zwyczajnie nie jest pod żadnym względem atrakcyjny dla nikogo.

Związek nie zawsze równa się seks. Szczególnie w młodym wieku. Także chłopak mógł być z dziewczyną, ale z jakiegoś powodu nie zbliżyli się do siebie. No
Anon: Przecież @Shagga ma sporo racji.
Ja 25 lvl. Stuleja mentalna na poziomie typowego mirka, bo posucha trwa już 6 lat.

Nie przypominam zupełnie osoby z liceum. Zdziczałem, zdystansowałem się do ludzi, bardziej przejmuję się ich przez co po prostu nie jestem sobą i czasami moje zachowania nie są do końca naturalne. Przestałem być asertywny, naroiło mi się kompleksów, straciłem zainteresowania i czuję się jak ten grubas z mema co siedzi
niejadeq: > Niech się tacy wiążą z dziewicami i będzie po problemie.
@Mirabelka: ale wiesz, że starszych prawiczków jest dużo więcej niż dziewic? Zasada Pareto niestety ma tu zastosowanie.
@biegajaca_z_nozyczkami: @kwasnydeszcz: najgorsze dla starych prawiczków jest to, że w dzisiejszych czasach ludzie szybko ze sobą idą do łóżka, a wtedy nie można jeszcze mówić o wielkiej miłości. Dlatego jeżeli seks będzie słaby, to kobiety zostawią takiego faceta.
@
@AnonimoweMirkoWyznania: napisałam, że to nie takie ważne jeśli się sobie podobają, owszem. Ale napisałam też, że szanse takie mają tylko obniżając wymagania i szukając wśród dziewczyn podobnych do nich. Pisząc to zakładałam właśnie to, że nie są przystojni i super z charakteru - dlatego muszą szukać wśród podobnych dziewczyn. Nie przeczę, tylko piszę ciągle to samo innymi słowami.

Nie chce mi się powtarzać, ale to zrobię: jeśli taki prawiczek trafi na
@schwepps: nie no, orientacyjnie piszę, nie da się wyznaczyć granicy, po prostu stoję na stanowisku, że chłopak, z którym jest wszystko w porządku nie będzie prawiczkiem do 23 lat, 21 jeszcze daję szanse, bo może na studiach zacznie się ogarniać po liceum, ale te granice dość umownie należy traktować.

Ja tam i tak czysto hipotetycznie piszę, nie planuję dawać szans ani prawiczkowi, ani komuś z doświadczeniem, bo jestem od 5 lat
Prawictwo to nie to samo to dziewictwo, to nie jest cnota, którą utało się w kulturze warto pielęgnować. Taką mamy kulturę, prawictwo to wstyd, dziewicztwo to cnota. Zaakceptuj to.


@Shagga:

A co powiesz na stracenie prawictwa z dziwką i stracenie dziewictwa przez dziewczyne w wieku parunastu lat z kolegą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@genijuz: Już mówiłam, uważam, że to idiotyzm tracić prawictwo z dziwką. Lepiej być prawiczkiem, ale nie należy tego idealizować. Nie ma się czym chwalić, po prostu.
Tak samo stacenie dziewictwo z kolegą w młodym wieku jest głupie. Uważam, że powinno się, niezależnie od płci, pierwszy raz stracić z kimś, kogo się kocha. Zauroczenie też wchodzi w grę, nie mówię, że to musi być sprawdzone, długie uczucie. Ale nie ktoś przypadkowy.
@RobotKuchenny9000: @Shagga: a może masa dziewcząt do takiego lgnela, a on po prostu miał ciekawsze hobby i zainteresowania, niz wskakiwac na każdą chętna? Lub być może chciał zostawić swój pierwszy raz dla kogoś kogo będzie kochać?
Nie mierzcie wszystkich swoją miarą, większość facetów nie myśli genitaliami, ani nie robi się mokrymi i nie przebiera nogami na byle komplement.