Wpis z mikrobloga

Mirki znowu popsułem() Wróciłem do debiana z mate. Wywaliłem KDE, powywalałem stare pliki konfiguracyjne i popsułem wygląd programów. Rozwijane pola nie mają obramowania, napisy się zlewają. Network Manager Applet nie ma obramowania, wysuwają się tylko zlewające napisy. A przy uruchomieniu z konsoli nm-applet sypie błędami Gtk-WARNING **: Theme parsing error:
http://pastebin.com/ugUBnPCt

Co robić? Wszystko inne działa normalnie, zmiana theme nie pomaga. Wygląda to tak jakby coś w ustawieniach GTK się namieszało.

#mate #debian
skinek - Mirki znowu popsułem(╥﹏╥) Wróciłem do debiana z mate. Wywaliłem KDE, powywal...

źródło: comment_QQVrPDK93R4r9jNJfexfF28bBbBJz5em.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psi-nos: Każdy motyw z MATE jest zbugowany tak jak na screenie, wybranie motywu adwaita rozwiązuje problem...

Wywalałem configi z folderu użytkownika.
  • Odpowiedz
@psi-nos:
ls -a .themes
. .. Ad-Mate Flat-Plat
Tutaj są motywy, które ręcznie doinstalowałem. A wygląd programów wysypuje się na takich jak np. BLACKMATE, BlueMenta, Menta, Greybird itd. (ogólnie wszystkie standardowe motywy z mate)
  • Odpowiedz
@skinek: co to za debian (stable, testing, unstable)? Nie zrobiłeś przez przypadek bałaganu w repozytoriach? Możesz pokazać

cat /etc/apt/sources.list
ls /etc/apt/sources.list.d
  • Odpowiedz
@psi-nos: Wszystko ok, nie ma błędów. Z tego co zauważyłem to wyszło nowe gnome w debianie sid. Może zaktualizowali jakieś biblioteki i teraz motywy Mate się wysypują na niektórych programach. Mam taką nadzieję :P
  • Odpowiedz
@psi-nos: Zainstalowałem arc, całkiem ładny. Numix płatny ( ͡° ʖ̯ ͡°). Niestety problem nadal występuje, poczekam może przyszła aktualizacja to naprawi. A jak nie to format :D Dzięki za chęci.
  • Odpowiedz