Wpis z mikrobloga

@toziemniakizostaw a dostales jakis pienadz?

narazie bon na 5 juro do baru. jeśli finalnie okaże się ze dziś nie lecę - czego dowiem sie za ok 30 min - to podobno mają mi opłacić hotel i wyżywienie w hotelu Plus jakieś odkszodowanie. Szczerze mówiąc wolałbym być planowo w domu dziś wieczorem :/ ten cały algorytm do overbookingu jakoś średnio im zadziałał.
@W1992 Udalo mi sie wrocic planowanym lotem. Pare osob nie pojawilo sie na czas i 10 min przed zamknieciem bramki pozwolono mi wejsc na poklad. Tak czy inaczej cala sytuacja to jakis kiepski zart.
@BOYAR: To nie kiepski żart, ale normalna polityka linii lotniczych. Jak sam widzisz - część osób nie pojawia się na pokładzie, a nie ma sensu lecieć z pustymi miejscami. Dodatkowo w "tradycyjnych" liniach przy przesiadkach i tak lista pasażerów nie jest znana do samej godziny wylotu - czasami bardziej opłaca zapłacić jednemu odszkodowanie by innych kilku pasażerów zdążyło na przesiadkę dalej.

Jeśli chcesz mieć pewne wejście na lot - zrób check-in
eśli chcesz mieć pewne wejście na lot - zrób check-in wcześniej w internecie lub na lotnisku. A są ludzie, którzy polują na takie okazje aby dostać odszkodowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@W1992: Fakt ze gdy policzylem cebuliony to by sie nawet jakos sensownie dla mnie zgadzalo, ale bedac po kilku spotkaniach mialem ochote juz tylko wrocic do domu