Wpis z mikrobloga

@urwis69: Próbowałam dzisiaj posadzić jakiegoś dziadka, ale nieufny naród, co zrobić. Konsultowałam się z @uosiu i powiedział mi, że zgodnie z zasadami mam tydzień a potem #!$%@? albo #usunkonto. Więc chyba sezon spędzę bardziej na moto a mniej z Wami :P
@PMV_Norway: Z tego co zrozumiałam, żeby Wam nie blokować zabawy, miałam Wam dać nowe wyzwanie, a sama męczyć się ze swoim starym, przez tydzień.
@enjoi: zadanie jest łatwe, bo jazda po trasie jest dużo bezpieczniejsza niż po mieście :)
@uosiu: Tak :)

@przepiorka: IMO znacznie lepiej dawać wyzwania które można znaleźć w przewidywalnym miejscu. Jest most kolejowy czy pomnik przyrody, to każdy wklepie w Google znajdzie i można jechać, pyknąć fotkę i gotowe, a taka multipla czy dziadek, to jeździj po mieście i licz, że znajdziesz i to w takim miejscy, że da radę się jeszcze zatrzymać i zrobić zdjęcie.
@HetmanPolnyKoronny: Mam nadzieję że słupek nie sprawi wam takiego problemu jak dziadzio. A nauczkę wyniosłam i nie będę już tak wydziwiać :)

Mi się z kolei takie wyzwania szukające podobają bardziej, ale zabawa nie jest tylko dla mnie :)
@przepiorka: zabawa z szukaniem dla mnie też ok, nie jest za łatwo. I tak będę zaraz na trasie to może przy okazji coś ustrzelę () z wsadzaniem siwizny na moto był o tyle problem że nie da się go wykonać w pojedynkę
@chicken_strips: miałam nadzieję, że ktoś wpadnie na pomysł przesadzenia jakiegoś starszego pana lub pani z czoperka na własne moto np. przy okazji otwarcia sezonu (chociażby w Częstochowie). Czy jednak złe założenie, bo "starych drzew się nie przesadza"? :P