Wpis z mikrobloga

@robertx: Dzisiaj prawie wpadłem rowerem na wyjeżdżającą z podporządkowanej rowerzystke i stwierdziłem że ta karta to jednak dobry pomysł( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xSQr: @robertx: problemy rozwiązały by lekcje z ruchu drogowego zamiast wychowania seksualnego. W ruchu drogowym prędzej czy później każdy będzie uczestniczył, a z seksem to nawet jest przysłowie że coś jest proste jak #!$%@? :)
@Baby_carrot: zasady ruchu swoją drogą ale jeszcze jakiś zdrowy rozsądek wypadałoby zachować. Rok temu rowerzysta wjechał mi pod maskę bo zmieniając pas nawet nie spojrzał czy ktoś nim jedzie. Na szczęście spodziewałem się tego manewru bo jego koledzy kilka metrów przed nim zrobili to samo i zdążyłem wyhamować.
Rok temu rowerzysta wjechał mi pod maskę bo zmieniając pas nawet nie spojrzał czy ktoś nim jedzie


@nightwing2000: Wiesz ilu pieszych włazi pod koła? Trzeba wprowadzić państwowy egzamin na prawo chodzenia! #dobrazmiana #socjalizm

EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I PO BUŁKI BĘDZIE MOŻNA CHODZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI I NA PRZYKŁAD
@nightwing2000: są uczestnikami ruchu drogowego jak wszyscy i również powodują wiele wypadków w ruchu drogowym. Analogia jest więc oczywista. Zresztą sam byś się nie zająknął o karcie rowerowej gdyby nikt tego pomysłu nie podrzucił. A w ogóle to szkoda szczempić ryja na takich jak ty którzy chcą tylko ograniczać ludziom prawa i kierować państwowy przymus na innych. By świat był bezpieczniejszy pozamykać wszystkich w klatkach.