Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#tinder #badoo #toniejestzarzutka #coolstory Mam 26lat, jestem informatykiem na razie jeszcze tylko za 6k, mam Passeratti CC 2.0 TDI od niemca w pół-skórze (LOL) i nigdy nie miałem problemu z dziewczynami, w klubach nie mam najmniejszego problemu z zagadywaniem i prowadzeniem rozmowy z laskami, często udaje się potańczyć czy wyrwać numer, a czasami to i sama da ten numer. Robię to tylko na trzeźwo, jak jestem podpity to tego nie robię, a ostatni, że dużo piję z kolegami po klubach to i nie podbijam do dziewczyn. Koledzy mi mówią, że koleżanki które się obracają w okół nas mówią, że mam zajebistą bajerkę itd. i że ponoć przystojny, może dlatego, że dbam o siebie i chodzę na siłownię z dobrymi efektami, lubię się dobrze ubrać. Mój opis nie pasuje trochę do stereotypowego informatyka - programistę, bo na to wygląda, że nim nie jestem. Nie trafiła się jednak nigdy ta jakiej szukam, ta jedyna, a w sumie nie wiem jakiej szukam. Ta za głupia, ta ma krzywe nogi, tamta ma szalony wzrok, inna ma #!$%@? rodziców (pamiętajcie sprawdzajcie rodziców panienek żebyście nie wylądowali w cebuli na lata). Postanowiłem więc sprawdzić co to jest ten cały Tinder i Badoo nie dla atencji bo jej nie potrzebuje, a żeby się z jakąś spotkać. #!$%@?łem masę swoich fotek bez filtrów, bez Passeratti ;) w tle i innych ulepszaczy, zwykłe fotki robione najczęściej przez kogoś innego z jakiejś okazji, impreza, grill itd... Pasków w przedziale od 0-6/10 #!$%@? od #!$%@? jednak żeby nie marnować czasu to te usuwałem. Trafiło się kilka perełek w tym jedna, nazwijmy ją Jowita, mityczne 10 na 10 jednak dla bezpieczeństwa dam 9/10. Lat 19, 130km ode mnie w podobnej wielkości mieście i mnie to nawet pasuje. #!$%@? masa fotek, ze wszystkich profili i stron o dziwo bez filtrów, zasłaniania włosami i innych perfidnych oszustw. Zdjęcia wyraźnie i konkretne w pospolitych Polskich miejscach, jej mieszkaniu, pokoju. Z fotek po prostu widać, że nie fake konto. Polka - jednak widać, że korzenie mocno z dalekiego wschodu (Izrael (nos jednak prosty) bardziej więc bym stawiał na Palestynę ). Brązowe oczy, brązowe włosy i inne specyficzne cechy, typowo jak bym widział dziewczyny z podróży Fazowskiego po dalekim wschodzie. Dziewczyna jest mocno fit, lubi więc klimaty co ja i ma kilka przyzwoitych dziar. Rozmawiamy od kilku dni i jest całkiem spoko choć jakoś nie jest do końca otwarta, ciężko mi wyczuć na razie jej IQ no ale dziewczyna ma 19 lat i chodzi do lic bazy widać w niej tą całą nowomowę, pisanie tymi dwuliterowymi skrótami ( np.: jc - jak chcesz ) i inne domeny dzisiejszej młodzieży jednak błędów nie robi (chyba ja już częściej robię), wypowiada się dosyć ładnie, zna zasady dobrego wychowania itd. Jest dobry materiał. Ogólnie na start powiedziała mi, że jestem przystojny co usłyszałem chyba drugi raz w życiu od dziewczyny, która nie jest moją dziewczyną, rozmawia się na prawdę miło, przeszliśmy nawet na SMS (z miejsca od tego momentu #!$%@?łem Badoo i Tinder zachowując jedynie jej fotki). Temat seksu czy nawet jakiś podtekst nie padł ani razu z jej czy mojej strony co raczej się ceni. Po tych kilku dniach postanowiłem więc ją zaprosić na towarzyskie spotkanie u niej w mieści, wyjaśniłem jej, że to nie randka bo ja zawszę podchodzę do taki spotkań ostrożnie i informuję drugą osobę, że pierwszy raz spotykamy się jak kolega z koleżanką i kolejnych spotkań może już nie być. Jowita się zgodziła, więc w sobotę zdam relację czy będzie miłość czy wielka klapa ;) Sprawdzajcie i pytajcie pod tag #spotkaniezjowita tam będę relacjonował.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
**wykopki_marzyciele**: Wybacz szczerość, ale dla mnie jest obleśne gdy gość już w wieku "pracującym" bierze sie za smarkulę w okolicach liceum. Gwarantuję ci, że żadna normalna dziewczyna w tym wieku nie węszy za facetami już dawno pracującymi, twoja wywęszyła kasę i tyle. Wszystkie moje normalne koleżanki (studentki medycyny itp umawiały sie z facetami ze swojego "etapu rozwoju". Wy macie to marzenie, ze będąc juz starszymi znajdziecie porzadną młodą i czystą :D tylko
@AnonimoweMirkoWyznania:
teraz pytanie po co facet dajmy na to w wieku 26 (i wyzej) lat łapie sie za laske ktora ma dajmy na to 19 (i wyzej)

dlatego ze to prostsze. młodsza nie do konca sama wie czego chce, nie do konca sama umie wszystko nazwac, nie do konca zawsze jest pewna tego co mysli. all in all to jest wolnosc dla faceta. trudniej jest zaimponowac rownolatce. młodsza zawsze ma Cie
Pendulum: @wykopki_marzyciele: a jak ktoś był #tfwnogf w latach szkoły/studiów i chce dziewczynę która ma podobnie skromne doświadczenia z płcią przeciwną to źle?
Pójdę nawet o krok dalej - żadna dziewczyna mająca 25 lat i pracę nie weźmie sobie rówieśnika prawiczka, bo ten etap miała za sobą z 5-6 lat temu.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

**wykopki_marzyciele**: @delavey: Te bystrzejsze 18 latki, po prostu wiedzą, że interesujecie się nimi głównie ze względu na młodość i urodę. Sama byłam 18 latką i robiło mi się niedobrze na takie podrywy ustawionych, myślących, że jestem głupią gęsią, która ma kisiel w majtkach na widok samochodu. To są zupełnie inne światy, młoda dziewczyna poznająca życie, ucząca się, budująca swój światopogląd i już lekko cyniczny facet, który nauczył się nie wiem skąd,
**wykopki_marzyciele**: Operujecie stereotypami, że wszystkie starsze są "rozjechane". Znam dziewice o których byście nie pomyśleli, że są dziewicami i wyobraźcie sobie, że szukaja miłości ;-) ale wykop w to nie uwierzy, tutejsi mentorzy dają wam inne instrukcje i tym samym nie dostrzegacie wielu szans. Starsza=rozjechana ladacznica, młodsza=niewinna lilija, która patrzy na wasze serduszko a nie na portfel.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Asterling
Wołam obserwujących:

@AnonimoweMirkoWyznania: " że interesujecie się nimi głównie ze względu na młodość"
no #!$%@?....czemu mówisz do mnie. co ? no czemu ? doczytałaś ? czy to co napisałem jest za skomplikowane ? ewidentnie bo skoro piszesz do mnie #!$%@? mi dodatkowo cynizm to idąc dalej Twoją logiką lepiej żebyś była urodziwa bo intelektu nie widzę.
OP: @hyck: nie wiedziałem, że jest możliwość odpowiadania na swoje mirkowyznania za pomocą kodu, teraz już wiem i tag niepotrzebny.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

OP: Nie ma reguły, nie szukałem konkretnie 19, trafiła się to jest. Co z tego będzie? Nie liczę na dużo bo taka 19 co jest po jednym albo żadnym związku nie wytrzyma długo w pierwszym lub drugim związku. Proste.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: XYZ
Wołam obserwujących:

Pendulum: @Daleki_Jones:


@wykopki_marzyciele: dlaczego sądzisz, że ktoś kto celuje w młodsze dziewczyny ma na celu jedynie ich wykorzystanie? Może sami są trochę opóźnieni w rozwoju społecznym i wśród takich im po prostu raźniej? To w jaki target mają celować mirki które do niedawna siedziały cały czas w piwnicy? Na jedną piwniczankę przypada pewnie ze 100 piwniczan, a jak pisałem wcześniej rówieśniczki mają już od życia inne oczekiwania niż 5