Wpis z mikrobloga

@#!$%@?: Ja kupiłam bilety lotnicze do Londynu. Z Londynu mnie odebrał kolega z gildii (z gry), pojechaliśmy do Kornwalii i jak najszybciej założyłam konto bankowe (barclays bo nie wymagali potwierdzenia adresu) i NIN, znalazłam staż w studio tatuażu i jakoś to było. Teraz wynajmuje sobie pokój, mam part time job i jest git.
Bardzo mi się poszczęściło ale nie było tak łatwo jak się wydaje :p
@PonySlaystation: w sumie myślałem, czy nie pojechać na żywioł, spać na lotnisku czy coś i cały dzień łazić i błagać o pracę tymczasową bo zginę xD dlaczego nie ma pakietu startowego dla takich ludzi jak my...przecież właściwie zrzekamy się obywatelstwa na rzecz innego kraju
wyżebranie od jednego anglika 10p nawet razy 50 już daje coś na start... pomijając fakt, że sporo z nich ma w miesiącu do wydania grubo do 600p na swoje pierdoły...


@#!$%@?: Tylko dlatego że zarabiają więcej powinni przelać ci trochę kasy? To musi być jakiś bait, nie wierzę że ktoś to może pisać na poważnie xD
płaca minimalna w pl; 1300 netto

wyżebranie od jednego anglika 10p nawet razy 50 już daje coś na start... pomijając fakt, że sporo z nich ma w miesiącu do wydania grubo do 600p na swoje pierdoły...


@#!$%@?: Teraz rozważ takie dwie sytuacje:

Kongo, dialog między dwoma osobnikami żyjącymi w gliniance
"Popatrz no Django, w takiej Polsce to kurde 1300 zł zarabiajo kurde a żaden nie odpisał żeby mi przelać 10 zł. Mogą
@lent: jak masz pisać takie bzdety to najlepiej nic nie pisz, to porównanie jest kompletnie z dupy... bo raz, że 10p to małe pieniądze jak na jednorazową pomoc, dwa, że ci ludzie mają wgląd w sytuację i jeszcze dodatkowo mogą prawnie ją monitorować
to porównanie jest kompletnie z dupy.


@#!$%@?: dlaczego? Czy bardziej odpowiednim porównaniem będzie pomoc mieszkańcom Ukrainy w dostaniu się do naszego kraju, aby pracować za lepsze pieniądze niż u nich w kraju? Pomogłeś któremuś? Sytuacja jest praktycznie identyczna, brytyjczycy będą mieli cię tak samo w dupie jak większość polaków ma np. właśnie ukraińców.
Ale jeżeli koniecznie chcesz rady merytoryczne to proszę:

1) Odpuść Anglię, bo tam potrzebujesz dużo pieniędzy na start
2)