Wpis z mikrobloga

#depresja #feels #emigrujzwykopem #emigracja

mam dość tego #!$%@? kraju ( ͡° ʖ̯ ͡°) skąd wzięliście kasę na wyjazd? tak szczerze? bo ja wciąż jestem przegrywem a mądralom w internecie... mam dość... ani pracy nie ma, ani kredytu... jedyna moja nadzieja to w sumie wziąć i odnieść pisarski sukces po ang... czy coś eh...
  • 55
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jak ogarniasz angielski to wystarczy mieć odłożone 500 funtów i w drogę, tyle to chyba każdy jest w stanie odłożyć jak zaciśnie zęby?
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Nawet iść do jakiejś gównopracy i po trzech miesiącach powinno ciebie stać na wyjazd, tyle ze robote powinieneś mieć już nakręconą tak, żeby nie było tak że będziesz siedział na #!$%@? i też narzekał że i w UK nie ma roboty :]
  • Odpowiedz
@Lanza: to naprawdę różnie z tym bywa... też myślałem, że wystarczy 500, ale...#!$%@? tam wie co się trafi... raz poprosiłem rowlling o pomoc, zlała mnie totalnie xd szmata [a na jakieś gówno fundacje wpłaca w chui kasy] @ZjemCiHleP: póki co nima xd zobacze przy roznoszeniu reklam w sumie
  • Odpowiedz
w ogóle #!$%@? mnie to, że przez ten okres szukałem pomocy u ludzi z uk itd. i nikt nie chciał mi choćby 10p przelać bym miał odłożone na wyjazd xd przedstawiasz sytuację, a ci cię zlewają, a ja znam swoją wartość i dobrze wiem, że nie zasługuje na życie w tym gówno kraju ( ͡° ͜ʖ ͡°) przemądrzale to brzmi, ale no...sorry, jakbym miał warunki to bym więcej
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jak wyjedziesz w dobrym okresie (tj wrzesień-październik) to z tego co wyczytałem pracę znajdziesz szybko :)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: jeśli jesteś zdeterminowany to będziesz dymał po 240-300h w miesiącu w gownopracy żeby zarobić potrzebne pieniądze i wyjechać, a jeśli nie to po prostu będziesz narzekał na cały świat i ludzi dookoła i zostaniesz tam gdzie jesteś, proste :)
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Nie leć do UK. Jedź do Holandii, łatwiej zarobisz i więcej. A w PL się da, tylko trzeba coś umieć. Jak się nie umie nic, to faktycznie jest lipa.
  • Odpowiedz