Wpis z mikrobloga

@nieocenzurowany88: Obydwie grupy nie powinny istnieć, o ile nie mam nic do organizacji patriotycznych, zrzeszających ludzi którzy naprawdę kochają kraj, to nie znoszę pseudo nazioli którzy pod płaszczykiem patriotyzmu chcieli by się tylko #!$%@?ć. O ile nie mam nic do gejów/lesbijek to nie znoszę takich dziwactw jak łażenie pedałów z gołą dupą po mieście na widoku innych i słuchanie, że robią to w imię "równości". Symbolika ONR-owców odraża tak samo jak
  • Odpowiedz
@znikam5: http://www.wykop.pl/link/2882527/#comment-32683371
ONR to organizacja nawiązująca i kultywująca tradycje Dmowskiego. Podaj cytat (OFICJALNY) ONRu z którego może wynikać rasizm? Czegoś takiego zwyczajnie nie ma!

Jeżeli jednak słyszysz tego typu stwierdzenia to słyszysz je z ust ludzi którzy nie poznali założeń polskiej doktryny narodowej i którzy tworzą sobie w głowach wyobrażenie tej koncepcji na wzór nazizmu. Tacy ludzie może i mają dobre chęci ale błądzą i czym prędzej powinni się zwyczajnie dokształcić.
  • Odpowiedz
@Dacjan: daj spokój z tłumaczeniem poyebom, całe neuropa najpierw #!$%@? o tolerancji a potem szuka zdjec po necie żeby tylko #!$%@? prawicy. Czy ksieza szukaja zdjec z gównoimprez na skłotach czy domowkach lewakowa? A lewakowo to robi, a #!$%@? im do tego kogo sobie ksiadz i wierni maja na mszy.
  • Odpowiedz
@sombretoy: nie jestem lewakiem, jestem praktykującym katolikiem, ale jakbym trafił na taką grupę ze sztandarami na mszy jak na zdjęciu to bym wyszedł z kościoła.
  • Odpowiedz
@naczarak: ja z ksiezmi dosc batali słowno-filozoficznych miałem, jednak nikt mnie nie zmusza do chodzenia na msze. Jak trafi sie ksiadz idiota/fanatyk/inkwizytor itp to idziesz do innego jesli masz potrzebe. Jak wychodzisz z kosioła bo onr tam jest to Twój wybór, tylko co to ma do tego że oni beda ze sztandarami na mszy? Przeciez nie bija ludzi ani nie wymuszaja na nich podpisania członkostwa.
  • Odpowiedz
@naczarak: no ale co to ma niby udowadniać? To moze przykład z drugiej strony: w Hiszpanii 50 lewaków z antify napadło w metrze nacjonaliste jak jechał na zlot, jest film w necie jak go goni wataha lewackich #!$%@?ów tchórzy i potem go zabija, to jest ta wolność i świat marzeń z lewackiej paranoi? To sie dzieje teraz nie w latach 30stych. Mi to wystarczy, żeby wiedzieć że o ile w latach
  • Odpowiedz
Jeżeli jednak słyszysz tego typu stwierdzenia to słyszysz je z ust ludzi którzy nie poznali założeń polskiej doktryny narodowej i którzy tworzą sobie w głowach wyobrażenie tej koncepcji na wzór nazizmu.


@Dacjan: Stary dobry No True Scotsman jako argument. Chociaż w tym przypadku jeszcze gorszy, bo akurat ONR doskonale wie o naziolach w swoich grupach i nic, dosłownie NIC z nimi nie robi.
Polscy narodowcy są w pełni odpowiedzialni za rasizm
  • Odpowiedz
@neib1: Ale ja miałem namyśli bardziej źródła Narodowej Demokracji które były wolny rynek i państwo obywatelskie, choć trzeba przyznać że onr miało ciągoty faszystowskie, to nigdy nie było tak że by uznali że jakiś człowiek jest gorszy z powodu pochodzenia czy że nie których ludzi nożna eksterminować, w przeciwieństwie do zachodnich państwa protestanckich (eugenika) np. szwecji gdzie od lat rządziła socjal demokracja kastrowano ludzi za to że byli aspołeczni czy alkoholikami,
  • Odpowiedz