Wpis z mikrobloga

Grata wykopki w #warface? Tak trochę z przypadku zainstalowałem bo F2P, z ciekawości a się okazuje póki co całkiem niezła gra. :P Warto? Czy później się okazuje, że bez mikropłatności będę gUwnem?

#gry
  • 11
@oner: gra dobra, mikropłatności niepotrzebne, dużo eventów, hardware do wygrania (nie tylko skillowo)
@corinarh: snajpa nie jest OP, może na niskich lvlach, jeśli się nie ogarnia, później dla snajperów jest czasami frustrująco. Jeśli chodzi o snajpieniem polecam moje filmy na YT: pofteam
@piotrus1444: Gdybyście potrzebowali gracza do postrzelania, to chętnie z Wami popykam na TS itd. Nie ma nic gorszego, niż granie samemu :P Jakiś najgorszy chyba nie jestem. tej konkretnej gry jeszcze nie ogarniam za bardzo, ale generalnie w shootery gram od zawsze. W sumie jedno i to samo, ale ta gra ma coś w sobie, że mi się podoba.
@piotrus1444: "Zrobiłeś mi dzień" :D Ale serio, w ogóle nie myślałem, że jeszcze się takie rzeczy robi. Ostatni raz uczestniczyłem w rekrutacji na członka klanu/na admina jakieś 10 lat temu :) Bardziej admina, bo team zawsze miałem swój i ogrywaliśmy wszystko. W sumie fajnie tak się cofnąć do czasów nałogowego grania.
Ja tylko zaproponowałem, że możemy pograć ot tak :D

Ale "zaciesz" na gębie jest. Znowu mam 20 lat :)
@piotrus1444: To jest piękne. Ja np. trochę tęsknie za czasami, kiedy się zbieraliśmy na TS i graliśmy we wszystko. Pomijając Counter-Strike jako "podstawową grę", to się cisnęło w każdą grę. Team zawsze ten sam. taka zgraja ludzi, którzy ogrywali wszystko jak leci. No ale się zrobiliśmy starzy i jakoś się rozleciało :P
Ale wydaje mi się, że byliśmy jedną z bardziej trwałych grup, bo to trwało latami.

btw. z jednym z