Wpis z mikrobloga

@zawszespoko: jest szansa na wzrosty. Ale jak będzie? Tego nikt nie wie. Równie dobrze może być inaczej niż myślą wszyscy. Wszyscy liczą na wzrostu a będą spadki, wszyscy liczą na spadki a będą wzrosty, a i kto wie może będzie tak że ruch będzie zgodny z tym na co liczą inwestorzy. Taka jest moja odpowiedź w tej sprawie.
@zawszespoko: dokładnie -- unikam odpowiedzi jaki będzie kierunek inwestycji bo gdy tak robię to wtedy zawsze są tacy którzy się obrażają tzn Ci którzy zainwestowali inaczej niż ja powiedziałem :) A tak wszyscy są zadowoleni:) bo jak bym nie napisał to zawsze mam rację:)
@BITmaniak: @zawszespoko:

1. Wybicie do góry daje większe prawdopodobieństwo wzrostów, ale tylko prawdopodobieństwo a nie że będzie.
2. Dlatego trading na takich instrumentach to wiele wejść wykorzystujących sytuacje dające większe prawdopodobieństwo.
3. Nigdy nie da się przewidzieć czegoś na 100%, dlatego wiele wejść buduje kapitał a wynik pojedynczego nie ma znaczenia, liczy się ich suma.
4. Rynek nie zachowuje się tak jak tego chcą inwestorzy, on odzwierciedla to co oni