Wpis z mikrobloga

Rano stwierdziliśmy z moim #rozowypasek że jedziemy do lasu z psem na spacer. Wiecie, dom -> samochód -> las -> spacer -> samochód -> dom.

Przed wyjściem ona oczywiście przed lustro i robi się w oczy na jeszcze piekniej zestawem kredek tuszów i cieni. Pytam jej po co się malujesz. Ona odpowiada, że żeby być ładniejszą. Ja się trochę śmieje. Niby rozumiem.

10 minut później stoimy już w drzwiach gotowi do wyjścia. Spoglądam jej w oczy, a ona...


Kurtyna.

#logikarozowychpaskow
  • 20
  • Odpowiedz
@Hulk: odróżniaj dziwactwa od bycia idiotą i daruj sobie wycieczki personalne. Idiotą to jest ktoś kto po alkoholu za kółko wsiada.
  • Odpowiedz
to że robią śmieszne rzeczy, nie znaczy że są idiotkami.


@omx: To że nie mam nóg nie znaczy że nie umiem chodzić, to że jestem ślepy nie oznacza że nic nie widze xD

Twoja loszka jest głupia diluj z tym.
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Kiedyś opiszę moją historie z kobietami, a będzie to epicka opowieść o naiwności, niszczonej przyjaźni i tym jak bardzo kobiety potrafią być przebiegłe. Jak człowiek przeżyje taką karuzele to zaczyna dostrzegać to czego nie widział. Przestaje być stulejem który widzi w kobietach wszystko co najlepsze i chętnie by im usługiwał, a zaczyna widzieć że kobiety wcale się od siebie nie różnią i niemal wszystkie mają ten sam schemat zachowania w
  • Odpowiedz
Ja mimo wszystko jako jedyny pewnie stanę w obronie @KochanekAdmina: , choć nie uważam by kobiety były tak złe jak on uważa.

Natomiast trzeba po nich cisnąć, "zaszczuć je" jak mawiają feministki, wytwarzać presję społeczną. Nie ma tu analogii pomiędzy płciami. Facet który od młodości jest uciskany przez otoczenie, wyrasta na #!$%@?ę skrzywioną psychicznie. Natomiast kobietę w ten sposób chroni się przed przewróceniem się jej w dupie i rozpasaniem. Szlachetnieje. Poza
  • Odpowiedz
@omx: A teraz wykopki po wymianie doświadczeń z płcią przeciwną i mądrości dotyczących kobiet, włączą redtube, chwycą fujary w rękę i zrobią to, co robią codziennie od rozpoczęcia gimnazjum.
  • Odpowiedz