Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwaga, post o tematyce #!$%@? spod tagu #tfwnogf i generalnie #stulejacontet i #przegryw mocno.

Założyłem sobie #tinder jako, ze w rl nie mam okazji ani odwagi. No i o dziwo mam jakies dopasowania, dzieki zdjęciu ktore z 5/10 (a moze mniej) robi ze mnie jakies 7/10 dzieki czemu mam calkiem sensowne dziewczyny dopasowane (mowie o wygladzie, nie charakterze!). Zreszta takim modeleczka powyzej 8 nawet nie daje lajkow bo to nie ma sensu xD

No i tu wychodzi moje #!$%@? bo nie potrafie nic zaproponowac, chcialbym pisac tygodniami zanim cokolwiek bym zaproponował, oczywiscie dziewczyny nie maja cierpliwosci na takie zabawy i kontakt po kilku dniach gasnie. Ostatnio nawet jakas pierwsza do mnie napisala i zaproponowala spotkanie, od razu w pierwszej wiadomosci, wszedlem na jej profil i stwierdziłem ze za wysoka polka wiec postaram sie jakos wymigac. To strach, ze mam baaaardzo korzystne zdjecie jak na mnie no i jestem sztywny jak jakis #!$%@? bambus. Nie potrafię lapac kontaktu z nikim, ciezko przychodza mi nowe znajomosci, latami buduje do kogosc luz zeby mowic zupelnie naturalnie i bez spiny. A z dziewczynami mam kontakt zupelnie zerowy, naprawde. To utrudnia zycie na 22lvl, tymbardziej ze rówieśnicy maja juz jakiegos skilla socjalnego, a ja sie cofnalem w tym elemencie.

W sumie dochodze do wniosku, ze niepotrzebna mi ta apka skoro i tak nie zamierzam sie z nikim spotykac, chyba tylko dla jakies wlasnej satysfakcji ze mam jakies dopasowania.

Jaki ja jestem spierodlony.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam dla ciebie 1 radę. Po prostu bądź sobą, żartuj z tego co cie śmieszy, gadaj o tym co właśnie masz w głowie, pytaj o to co akurat ciebie ciekawi .... a jak nie wyczujesz zrozumienia z drugiej strony po prostu ... miej to w dupie i szukaj następnej :)
OP: @Asterling: Bo ona zapewne mysli, ze jestem lepszy niz naprawdę jestem. Zarowno w wygladzie jak i zachowaniu. Jakies instagramy, drogie ciuszki, Paryze, a ja prosty chłopak ze wsi, ktory przyszedł do duzego miasta studiować. Zaoszczędze wstydu i zenedy jej i sobie.

Dla mnie idealna bylaby taka #!$%@? jak ja, tylko, ze rozowa.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling