Wpis z mikrobloga

  • 0
@kmicolo: interpretuj sobie jak chcesz, nie jestem fanbojem apple'a i nie podniecam się czasem działania na baterii, SE wyszedł stosunkowo niedawno i wielu ludzi interesuje czas działania na baterii po jest ona minimalnie większa od iPhone'a 5S. Tylko dlatego. Ja przesiadłem się z Androida bo 10 latach i uważam że był to dobry wybór. A dlaczego? Użytkownicy iPhone'a już wiedzą. @fervi @l3gion
  • Odpowiedz
@equo: Nie no, ale serio. Ten czas baterii jeśli dobrze rozumiem - wynosi 24h, to dość mało. O ile dobrze rozumiem, bo opis jest raczej koślawy :D
  • Odpowiedz
@NikczemnyF: acha. A to rozumiem inni producenci telefonow to nie sa korporacje. Z googlem - producentem androida na czele - to wcale nie jest wielka korporacja. O chlopie, ile ty masz lat i co z myslenia? :D
  • Odpowiedz
@L3gion: jaka retina? To ma rozdzielczość kalkulatora. 326ppi. Mój chiński android ma 450ppi i bateria trzyma 2 dni używania, nie pół dnia leżenia w kieszeni.
@equo: no sam jestem zaskoczony że z ajfona się dobrze korzysta, ale bateria to smutny żart xD Android to komputer, ajfon to prosty telefon.
  • Odpowiedz
@kmicolo: i tak ci zaraz powiedzą że patrzysz tylko na rdzenie i ramy bo ajfon to premium i nie trzeba na żadne specyfikacje zwracać uwagi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Hub99ert: całe 4 cale a bateria robi sobie ze mnie żarty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oneplus Two ma 5.5" i daje radę. Ale podoba mi się płynność ajfona i imessage na srajpadzie i srajbuku.
@L3gion: no niestety, jest meeega płynny w kwesti interfejsu, ale już w przeglądarce widać jak bardzo brakuje mu mocy.
  • Odpowiedz
@kmicolo: co ty mówisz, mam 5s, właśnie podłączyłam telefon na chwilkę do ładowania, miałam 93% i nadal tyle mam ( podłączyłem na sekundę) a na samym dole czasy się wyzerowały.
  • Odpowiedz
@TeddyBunny: jak wyzerowały jak tam jest wyraźnie napisane "od ostatniego pełnego naładowania". Na ipadzie kiedyś nie miałęm czasu przez kilka tygodni go podładować do pełna to miałem kilkanaście dni w użyciu :D
  • Odpowiedz
@kmicolo: a)kabelek Lightning ->hdmi a jak chcesz bezprzewodowo to albo b)AppleTV albo c) pamietam apke ktora sie instalowało i nie musiałeś miec maca ani innego kompatybilnego sprzętu zeby odbierać obraz z airplay
  • Odpowiedz
@kmicolo: No jak masz milion aplikacji odświeżających się w tle to pewnie tak. Ja mam iPhone'a 5 już prawie 4 lata i nadal mi wytrzymuje cały dzień bez problemu.
  • Odpowiedz
@cup12552: fajnie, mam losowego chińskiego androida i wsparcie miracasta w tv - nic nie trzeba kupować ani używać kabli. Apple wciąż za murzynami i chinolami. Nawet macbook nie potrafi się połączyć z miracastem mimo że tablety za 80zł z biedry potrafią i laptopy acera xD
@Gamec: Milion? W sumie 12 aplikacji doinstlaowałem. 2 gierki (w quizowanie pogrywam), facebook, messanger, uber i jakieś pierdoły pokroju wykop.
  • Odpowiedz