Wpis z mikrobloga

@lubie-muszynianke: Ależ oczywiście, że wynagrodzi. Gdybym stał przed Twoim wyborem, sam wybrałbym nową klasę E (chyba, że budżet pozwoliłby mi na zakup RS6). BMW odstaje, ale podejrzewam, że nadgonią debiutem następcy obecnej piątki. Audi zawsze mi się podobało przez konserwatywną stylistykę i stawiałbym na A6, gdyby nie to, jak ta E-klasa wygląda....
@lubie-muszynianke: No i fajnie, zacne wozidełko :) Oby tylko się nie psuło, bo w ostatnich latach niemieccy producenci (w szczególności BMW sobie kpi z klientów) A w Mercedesie słyszałem o problemach nawet w S klasie limuzynie (przednie zawieszenie do wymiany po 9000km), natomiast w S Coupe się przyłożyli do wszystkiego. No ale to 2x większe pieniądze.
Ogólnie Mercedes się ładnie wybił w wyścigu całej trójki. I jakościowo i designersko i technologicznie.
@lubie-muszynianke: Świetne uczucie zamawiać nowego Merolka ;) Sczególnie w Polsce, gdzie siła nabywcza jest niska a cena zakupu - wysoka. Mam nadzieję, że odwdzięczy się iście Mercedesowską jakością wykonania. Mnie osobiście drażnią te dwa chamskie monitory we wnętrzu ale poza tym nie mam uwag ;p 9G-Tronic pewnie da dużo oszczędności. Mój teściu właśnie sprzedaje swoją E W211 (kurde przy W213 to już teraz nie poprzednia generacja ale już na prawdę "stara"
@SwiniaczXXX: Z tego co wiem to "licznik" jest już w LCD. Jeśli chodzi o resztę to nie szalałem z wyposażeniem, przyciemniane szyby, osłona silnika, distronic - automatyczny tempomat. Biorąc full opcję z automatycznym parkowaniem zapłaciłbym 400k a nie <200
@nrmm: Jak najbardziej, konfigurujesz na stronie producenta, czyli mercedesa - a następnie pdf wysyłasz do brokera. I dostajesz (najczęściej) znaczny rabat
@pl4tin3: Masz rację, sam miałem dylemat między C-klasą w coupe (wygląda zacnie) a klasą E
@lubie-muszynianke: Piekna, zazdroszcze! Tylko silnika nie ale co kto lubi - ten przynajmniej jest ekonomiczny i do miasta jak znalazl :) Swego czasu zdarzalo mi sie jezdzic W222 S500 i powiem Ci ze ta generacja Mercedesow jest o wiele przyjemniejsza niz poprzednia. Ta E-klasa i tak bedzie przykuwac uwage, zwlaszcza w mniejszych miejscowosciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lubie-muszynianke: Przed wyjazdem poproś żeby Ci umyli auto, to świetny sposób żeby zobaczyć rysy, które zatuszowali np czymś tłustym. Mówię tu całkowicie poważnie.

PS na pw wyślę numer konta, żebyś mógł zapłacić za tę cenną radę ;)