Wpis z mikrobloga

@lubie-muszynianke: No i fajnie, zacne wozidełko :) Oby tylko się nie psuło, bo w ostatnich latach niemieccy producenci (w szczególności BMW sobie kpi z klientów) A w Mercedesie słyszałem o problemach nawet w S klasie limuzynie (przednie zawieszenie do wymiany po 9000km), natomiast w S Coupe się przyłożyli do wszystkiego. No ale to 2x większe pieniądze.
Ogólnie Mercedes się ładnie wybił w wyścigu całej trójki. I jakościowo i designersko i
  • Odpowiedz
@lubie-muszynianke: Świetne uczucie zamawiać nowego Merolka ;) Sczególnie w Polsce, gdzie siła nabywcza jest niska a cena zakupu - wysoka. Mam nadzieję, że odwdzięczy się iście Mercedesowską jakością wykonania. Mnie osobiście drażnią te dwa chamskie monitory we wnętrzu ale poza tym nie mam uwag ;p 9G-Tronic pewnie da dużo oszczędności. Mój teściu właśnie sprzedaje swoją E W211 (kurde przy W213 to już teraz nie poprzednia generacja ale już na prawdę
  • Odpowiedz
@snsv: Rabaty to dają niezłe na BMW 5 F11 którego premiera miała miejsce w 2010. Co do merca, byłem, gadałem, 3 dni po premierze nowego modelu możesz pomarzyć o rabatach.
  • Odpowiedz
@SwiniaczXXX: Z tego co wiem to "licznik" jest już w LCD. Jeśli chodzi o resztę to nie szalałem z wyposażeniem, przyciemniane szyby, osłona silnika, distronic - automatyczny tempomat. Biorąc full opcję z automatycznym parkowaniem zapłaciłbym 400k a nie <200
  • Odpowiedz
@lubie-muszynianke: szkoda ze merc po latach gdzie latwo mozna bylo odrozniac jedna klase od drugiej zrobil to co robi Audi i BMW od dawna czyli brak sterydow w klasie C a nastepnie pomału pakuje sterydy zaczynajac od E klasy konczac na S gdzie juz jest mega dawka ;)
  • Odpowiedz
@nrmm: Jak najbardziej, konfigurujesz na stronie producenta, czyli mercedesa - a następnie pdf wysyłasz do brokera. I dostajesz (najczęściej) znaczny rabat
@pl4tin3: Masz rację, sam miałem dylemat między C-klasą w coupe (wygląda zacnie) a klasą E
  • Odpowiedz
@lubie-muszynianke: Piekna, zazdroszcze! Tylko silnika nie ale co kto lubi - ten przynajmniej jest ekonomiczny i do miasta jak znalazl :) Swego czasu zdarzalo mi sie jezdzic W222 S500 i powiem Ci ze ta generacja Mercedesow jest o wiele przyjemniejsza niz poprzednia. Ta E-klasa i tak bedzie przykuwac uwage, zwlaszcza w mniejszych miejscowosciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz