Wpis z mikrobloga

@lubie-muszynianke: Gratuluję :) Ładne auto, fantastycznie wykonane i ładnie zaprojektowane. Mam tylko nadzieję, że nie wziąłeś opcji z dwoma 12" tabletami na desce - klasyczne zegary wyglądają dużo ładniej i bardziej elegancko.

PS.
Do zobaczenia w serwisie i nie myślę tu o przeglądach :)
  • Odpowiedz
@lubie-muszynianke: Poczekaj, pojeździj z rok czy dwa. Zobaczysz, czym pachnie świeżynka z marki premium. Mówię to bez zazdrości i zawiści. Auto jest mega ładne, najładniejsze w segmencie D premium, śmiem twierdzić.
  • Odpowiedz
@lubie-muszynianke: Ależ oczywiście, że wynagrodzi. Gdybym stał przed Twoim wyborem, sam wybrałbym nową klasę E (chyba, że budżet pozwoliłby mi na zakup RS6). BMW odstaje, ale podejrzewam, że nadgonią debiutem następcy obecnej piątki. Audi zawsze mi się podobało przez konserwatywną stylistykę i stawiałbym na A6, gdyby nie to, jak ta E-klasa wygląda....
  • Odpowiedz
@kowzan: I o to mi właśnie chodziło. Rozważałem Jaguara XE - dużo mniejszy, Mustang - pobawiłbym się pewnie jakiś czas i by mi zbrzydło, BMW 5 - obecna generacja miała premierę 6 lat temu...

A ten mesio wygląda pięknie, ale miałem dylemat czy ten model czy C-klasa coupe
  • Odpowiedz
@Zbychu_Wodecki: Nope, ja kupuję od brokera który ściąga auta z innych rynków, dołożyłem tylko dywaniki, aktywny tempomat, osłonę silnika, przyciemniane szyby i inne pierdoły. W salonie zawołali 206k, broker 179k. Z tym, że pełna gwarancja na terenie całej UE, także solidna oszczędność.
  • Odpowiedz