Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna nie chce uprawiać że mną seksu. Spotykamy się już jakieś 3 miesiące, jest chemia i dogadujemy się dobrze ale widujemy się raz w tygodniu poniewaz muszę do niej dojeżdżać. Niestety albo stety jest ode mnie kilka lat młodsza i jest dziewicą (nie kłamie, raz próbowaliśmy ale bardzo ją bolało a ja nie mogłem wejść) za każdym razem znajduje milion powodów aby do seksu nie doszło. Twierdzi że za bardzo się na nią napalam a ona się źle czuje z tym, że takie coś jest dla niej nowe albo boi się ciąży i inne #!$%@?. Co ciekawe nie ma problemu z ostrym lizaniem się i macankami, ale jak już coś zaczyna iść dalej to przerywa zabawę. Ostatnio zrobiłem jej awanturę że niby jak ona widzi nasza przyszłość, że spotykamy się jak para gimnazjalistów. Po tym przyznała mi niby rację i wyznaczyła termin na najbliższą sobotę że będziemy próbować. #!$%@? czekam z niecierpliwością do soboty. Jak teraz znowu coś wymyśli to #!$%@?, przerywam spotkanie i idę sam na miasto albo jadę ze znajomymi na jakieś balety. Nie chcę jej zdradzać ale powoli tracę cierpliwość :/ Co byście zrobili na moim miejscu?

#zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 134
  • Odpowiedz
Anon: @gugugu: ale mamy podwójne standardy co widać po wątku, plusach, ocenach, nawet twojej czyli wydumanej frustracji

w kazdym aspekcie jest tak ze facet MUSI (coś zrobić), a kobieta tylko MOŻE (ma prawo odmówić)
facet odmawiać nie może.

czyż to nie uprzywilejowanie i zrzucenie odpowiedzialnosci jednej plci? ktora kaze sie starac tej drugiej (facetowi)?
90% ludzi oceniłoby tą samą sytuacje gdyby facet odmawial jako wielka tragedie dla kobiety i wyzywano
  • Odpowiedz
Anon: @
agaja: ja znam porządne i wartościowe. zakonnice albo brzydkie pustelniki xD te to dopiero są porządne i wartościowe xD i nie zdradzają, bo nikt ich nie chce xD a jak tylko atencja skoczy takiej dziuni przynajmniej ktora jest 6/10 to kuuurwa, od razu charakterek pokazuje #!$%@? i patologii xD jak tutaj wiekszosc wypowiadajacych sie xD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: @agaja: kobiety nie maja zasad, bo sobie dobieraja je od wlasnego widzimisie i humorku. co chwile zmiana zdania na dowolny wątek. nie ma kobiet z zasadami, a ty jak tego nie wiesz to i nie jestes inteligentna

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: Nie ma szanujacych sie dziewczyn. Są tylko te co boja sie seksu, opinii dziwki, maja kompleksy, albo są tak brzydkie ze nikt ich nie chce nawet wyruchać. To zadne szanowanie się. co innego gdy kobieta odmawia mimo jej ogromnych uczuc i pożądania, ale tak nie ma. Kobieta jak poczuje namiętność czy zakochanie to nigdy sobie nie odmówi i jak bedize trzeba to przeskoczy z galezi na galaz, ale #!$%@? nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: W tamtym znalezisku kobieta tak została nazwana bez powodu, a Ty porównujesz to do OPa który jest z dziewczyną 3 miesiące i robi jej awantury, że nie chce się z nim przespać? :) Masz rację to nie pajac, to patologia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bez urazy, ale może zmieńcie otoczenie... jest dużo takich kobiet. Ale one z kolei tez zasługują na odpowiedniego faceta.
Nie wiem, jak Wy, ale ja uważam, że w normalnym dobrym związku obie strony powinny się szanować i wspolpracowac. A wymuszanie czegokolwiek to idiotyzm, bez względu na płeć.

Wy zas piszecie o patologii i osobach, ktire nie wiedzą, jak stworzyć dobra relacje..
  • Odpowiedz
Anon: @
badluckcharm: sama kłamiesz że sie zarejestrowałaś dopiero teraz (masz inne konto), a #!$%@? ze tamta nie manipuluje. idź spać i nie zakladaj ciagle nowych kont niedowartosciowana ksiezniczko

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: @
Lila: ty awantury chyba w zyciu nie widzialas i sobie dorysowalas w wyobrazni za wiele. Gdyby tej dziewczynie na nim zależało to by tez wyłumaczyła mu co i jak, pokierowała, albo sama mu robila przyjemnosc ktora nie wymaga zerwania blony dziewiczej. Ale nie, p oco? Zalezec ma tylko facetowi tak? I okazywac ma to czym? Kupowaniem #!$%@? prezentoiw, a pasożyt ksiezniczka nic nie daje od siebie tylko bierze?

To
  • Odpowiedz
Anon: @
Lila: moze podałabys mu rozwiązanie a nie tylko krytyka i wyzwiska? potrafisz cos sensownego napisac, bo jakos nie widac? po ilu miesiacach lub latach ma prawo zrobic awanturę? po ilu ma prawo zglosic pretensje o to że go olewa i nie spelnia jego potrzeb? czy w ogole ma nie mowic tylko siedziec cicho? czy moze ma odejsc nie podając powodu? czy moze ma odejsc podajac powod: nie dawalaś mi
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: bo co to za podejście? Seks albo koniec..

Zamiast z nią porozmawiac, to zali się gość tutaj, że mimo jego nalegan ona nadal nie chce.
To mi na propozycje współpracy nie wygląda.
Zwłaszcza, że to świeży związek, rzadko się widuja. Widać raz się zrazila a taka ilość spotkań niekoniecznie musi dać warunki do seksu. Kobiety to traktują nieco inaczej niż faceci.
Serio seks z kobietą, która zgodzi się pod wpływem
  • Odpowiedz
sama kłamiesz że sie zarejestrowałaś dopiero teraz (masz inne konto)


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie kłamię. Nie mam bladego pojęcia kim jesteś, nie wiem też kim jest OP, więc po kiego czorta miałabym robić multi dla kompletnego anona? Miałam wprawdzie konto z pół roku temu, ale to jest jedyne jakie teraz posiadam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sam napisał, że zrobił awanturę, nic sobie nie dorysowuję :) A dziewczyna też mu podobno tłumaczyła, że to są dla niej nowe rzeczy itd. Jeśli ją kocha to chyba nie chce żeby to bylo dla niej przykre i wymuszone przeżycie? Może wystarczy więcej rozmawiać i trochę bardziej przyłożyć się do gry wstępnej? Każda kobieta jest inna więc to jej powinien słuchać a nie przypadkowych ludzi.
  • Odpowiedz
Anon: @
agaja: pyta bo nie wie co robić, może pierwszy raz jest w takiej sytuacji, nie każdy jest super ultra ruchaczem i znawcą w wieku 20 czy nawet 20 kilku lat. mysle ze kobiety poznaje sie dopiero ja ksie ma z 40 lat i juz kilka zwiazkow n akoncie, lacznie z dziecmi i rozwodem, a nie teraz. teraz to napinaja sie tu wszyscy choc maja pojecie zerowe

ona nie jest
  • Odpowiedz
Anon:
@
Lila: przede wszystkim po 3 miesiacach nie ma mowy o kochaniu. po drugie jesli nie powinien sluchac obcych ludzi bo ich opinia nie jest nigdy adekwatna i obiektywna to czemu az tyle ocen lacznie z twoja? sa niczym. po trzecie ona niewiele mu podpowiada, bo pewnie sama nie wie czego chce, nie rozumie siebie i zachowuje sie jak typowa kobieta. zrob za nia wszystko, a ona jedynie ocenia: dobrze
  • Odpowiedz
Anon: @
badluckcharm: oczywiscie ze tak, bo chyba nie powiesz ze przegladasz wykop i sie nie wypowiadasz nigdy, a teraz akurat musialas bo ten watek jakos dziwnym trafem ci sie ukazal mimo ze nie masz konta

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz