Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna nie chce uprawiać że mną seksu. Spotykamy się już jakieś 3 miesiące, jest chemia i dogadujemy się dobrze ale widujemy się raz w tygodniu poniewaz muszę do niej dojeżdżać. Niestety albo stety jest ode mnie kilka lat młodsza i jest dziewicą (nie kłamie, raz próbowaliśmy ale bardzo ją bolało a ja nie mogłem wejść) za każdym razem znajduje milion powodów aby do seksu nie doszło. Twierdzi że za bardzo się na nią napalam a ona się źle czuje z tym, że takie coś jest dla niej nowe albo boi się ciąży i inne #!$%@?. Co ciekawe nie ma problemu z ostrym lizaniem się i macankami, ale jak już coś zaczyna iść dalej to przerywa zabawę. Ostatnio zrobiłem jej awanturę że niby jak ona widzi nasza przyszłość, że spotykamy się jak para gimnazjalistów. Po tym przyznała mi niby rację i wyznaczyła termin na najbliższą sobotę że będziemy próbować. #!$%@? czekam z niecierpliwością do soboty. Jak teraz znowu coś wymyśli to #!$%@?, przerywam spotkanie i idę sam na miasto albo jadę ze znajomymi na jakieś balety. Nie chcę jej zdradzać ale powoli tracę cierpliwość :/ Co byście zrobili na moim miejscu?

#zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 134
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@?ę, ale rakotwórczy wątek. I chodzi mi tu o komentarze oceniające postępowanie OPa. Każdy ma swoje potrzeby, nie masz czego sie wstydzić czy uważać tego za nienormalne. Jak widać nie pasujecie do siebie, wiec najlepiej bedzie jak ja zostawisz i znajdziesz sobie odpowiednia dla siebie dziewczynę
Anon: @kicioch: jesteś różowa to powinnaś wiedzieć że jesteśmy niepewne siebie i boimy sie krytyki, wiec lepiej anonimowo #!$%@?ć słowa sprzyjające niebieskiemu. co innego byc różową i popierać "szacuneczek" wobec dziewicy 21 letniej ktora jest egoistką i nawet mu loda nie zrobi, a tylko on ma sie starać i dostosowywac do niej

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

Anon: @jendriu: a jak baba zrywa bo znalazł sie bardziej kasiasty, z lepszą pracą to jest ok? a jak kobieta nie spełnia wymagan bo nie daje dupy to jest dobrze? pytam #!$%@? co by było gdyby baba pożaliła sie że jej facet jej nie rucha? tak samo bys pisał ćwoku? że ma poczekać bo moze nie jest pewny, moze sra, moze sie boi, moze ma problemy w głowie? żałowałbyś typa
Anon: @jendriu: tępy gosciu nie umiesz nawet odpowiedzieć na moje pytania, sam sie zaginasz bezmózgowcu. nic dziwnego że służysz babie i rok czekałeś jak jesteś taką piczą xDDDDDD idź se zwal i pracuj na ksiezniczke, a ona bedzie zdradzac cie po kątach z takimi jak ja xD

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

Anon: Rzuć ją na łóżko i wsadź jej do pyska, niech wie kto tu rządzi #!$%@?!!!! kto ma jaja, a kto ma #!$%@? i jest #!$%@?ą hehehe. wal ją też w dupe człowieku

a tak na poważnie: idź poruchaj inne, bo z taką kłodą to #!$%@? bedziesz miał seks na rok i to tylko jak dasz prezent

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących: