Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna nie chce uprawiać że mną seksu. Spotykamy się już jakieś 3 miesiące, jest chemia i dogadujemy się dobrze ale widujemy się raz w tygodniu poniewaz muszę do niej dojeżdżać. Niestety albo stety jest ode mnie kilka lat młodsza i jest dziewicą (nie kłamie, raz próbowaliśmy ale bardzo ją bolało a ja nie mogłem wejść) za każdym razem znajduje milion powodów aby do seksu nie doszło. Twierdzi że za bardzo się na nią napalam a ona się źle czuje z tym, że takie coś jest dla niej nowe albo boi się ciąży i inne #!$%@?. Co ciekawe nie ma problemu z ostrym lizaniem się i macankami, ale jak już coś zaczyna iść dalej to przerywa zabawę. Ostatnio zrobiłem jej awanturę że niby jak ona widzi nasza przyszłość, że spotykamy się jak para gimnazjalistów. Po tym przyznała mi niby rację i wyznaczyła termin na najbliższą sobotę że będziemy próbować. #!$%@? czekam z niecierpliwością do soboty. Jak teraz znowu coś wymyśli to #!$%@?, przerywam spotkanie i idę sam na miasto albo jadę ze znajomymi na jakieś balety. Nie chcę jej zdradzać ale powoli tracę cierpliwość :/ Co byście zrobili na moim miejscu?

#zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 134
  • Odpowiedz
Anon: > z zadną z was nie chciałbym miec do czynienia tępe wulgarne dzidy (uważajace sie za dojrzałe i inteligente)
nie martw się, nieprędko będziesz miał do czynienia z jakąkolwiek dziewczyną frustracie

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: 'nie martw się, nieprędko będziesz miał do czynienia z jakąkolwiek dziewczyną frustracie'

martwic to sie martw o swoja dupe zeby ktos cie w nią nie wyruchał :D z moim podejsciem mam kobiet na pęczki i rucham je ile chce i w co chce po kilku godzinach od spotkania a max na 3 spotkaniu

a takie kłody to spuszczam w kiblu tak jak te tępe komentarze tutaj jakbyscie wszyscy byli #!$%@?
  • Odpowiedz
gugugu: Wiem już, dlaczego na mikro tylu frustratow...

Wy naprawde wszyscy uważacie, ze obowiązkiem kobiety jest rozłożenie nóg na życzenie faceta?
I ze na tym wlasnie polega związek?
Niespodzianka! Nie na tym.

Każdy ma prawo odmówić seksu póki nie będzie na to gotowy. Może to być tydzień, a może i rok. Związek ma zapewnic wsparcie i bezpieczeństwo. A nie tylko rozładowanie popedu.
Jasne - fizycznosc jest ważna, ale gdybym usłyszała-albo seks
  • Odpowiedz
Anon: @gugugu: gówno wiesz czemu jest frustratów tyle. to nie frustracja, a ty nie wyciągaj wnioskow z dupy mądralo.
jak chłop odmawia seksu to się go wyzywa, jak chłop zostawia kobiete z dziecmi to sie go wyzywa, ciagle sie chłopów wyzywa. a baba moze odmawiac i wszyscy bronią, nawet jak zostawi dla lepszego, bo widocznie inny to #!$%@? był albo jakis biedak z ktorym by nie miała przyszlosci. takze skoncz
  • Odpowiedz
@Lila: mnie też się dostało za samo zaplusowanie czyjegoś komentarza :D
Ktos jest bardzo odważny. Szkoda tylko, że jedynie anonimowo go na to stać.
  • Odpowiedz
Anon: @
Lila: na czarna liste bo widze twoja hipokryzje? tu wyzywasz od pajaców, a w innym komentarzu żalisz pałe że t usie nienawidzi kobiet gdy ściere nazywa sie ścierą. palnij sie w łeb bo chyba brak ci atencji i logika rozowych paskow wychodzi

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
OP: O #!$%@?, nie sądziłem że wątek się tak rozwinie :D

Naciskam z prostego powodu, nie będę czekał nie wiadomo ile, bo tak to poleci jeszcze miesiąc drugi trzeci piąty i dziesiąty, a ja w tym czasie jestem ograniczony (chcę być w porzadku i nie rucham na boku a mógłbym).

Co do różowych które komentują. Tak tak każda z was tak #!$%@?, chciałabyście żeby facet czekał na was, wchodził wam do
  • Odpowiedz
Anon: @gugugu: hahahaha a ile mamy fochatych panien które płaczą że "oj ty mnie nie kochaaaaaaaaasz!" bo nie zabrałeś na randke i nie kupiłeś prezentu jaki sobie wymarzyłam :( zapomniałeś o rocznicy brutalu ;(((((((( jesteś zmęczony? ciul z tym, masz mnie ruchac ksiezniczke XDDDD

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
Anon: @
nightwing2000: dziewczyna sie szanuje bo po 3 miesiacach do lozka nie poszla? xDD a #!$%@? innemu bedzie obciagac jak dobrze ją zbajeruje po 30 minutach w krzakach xDDD to nie kwestia szanowania się, tylko kompleksów tej jego różowej albo tego że on sie jej nie podoba

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
gugugu: Pietnowane powinno byc zachowanie.
Nie pisalam, że kobieta może odmówić seksu, tylko, że każdy.
Facet też.
I nie porównuj porzucenia kobiety z dziećmi z brakiem chęci na strate dzieeictwa po niecałych 3 miesiącach spotkań (z szalona częstotliwością 1 na miesiąc).
Zdrada powinna być osądzona bez względu na płeć. Takie jest moje zdanie.
Jestem przeciwna podwojnym standardom - teoretycznie wiec się zgadzamy... choć nieco inny plan na realizację mamy chyba.

To
  • Odpowiedz
Tak czytam te wszystkie komentarze i się zastanawiam skąd w Was panowie taka niechęć do kobiet?
Naprawdę nie znacie żadnych porządnych i wartościowych?
Ale takich naprawdę dobrych, miłych dziewczyn, rozumnych i z zasadami?
Czemu tak strasznie generalizujecie?
Na świecie jest kilka miliardów kobiet, a wszystkie wrzucacie do jednego worka :>
  • Odpowiedz
OP: Aha dziekuje paniom które poważnie podeszły do tematu (nie obrażały mnie) i trochę przekonały że jednak dla młodej kobiety pierwszy raz jest w jakiś sposób dużym przeżyciem, wezmę to pod uwagę!

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
Wołam obserwujących:

  • Odpowiedz
raz próbowaliśmy ale bardzo ją bolało a ja nie mogłem wejść


@AnonimoweMirkoWyznania: I to jest na 90% powód, dla którego nie uprawiacie seksu, jestem zdumiona, że nie wpadłeś na to,że jeśli dla kogoś pierwszy raz wiąże się z mocnym bólem, to nie chce tej czynności powtórzyć. A wy panowie od razu teorie o manipulacjach, księżniczkach, borderkach:D Aż się na taki pokaz zbiorowego odmóżdżenia wzięłam i zarejestrowałam.
  • Odpowiedz