Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna nie chce uprawiać że mną seksu. Spotykamy się już jakieś 3 miesiące, jest chemia i dogadujemy się dobrze ale widujemy się raz w tygodniu poniewaz muszę do niej dojeżdżać. Niestety albo stety jest ode mnie kilka lat młodsza i jest dziewicą (nie kłamie, raz próbowaliśmy ale bardzo ją bolało a ja nie mogłem wejść) za każdym razem znajduje milion powodów aby do seksu nie doszło. Twierdzi że za bardzo się na nią napalam a ona się źle czuje z tym, że takie coś jest dla niej nowe albo boi się ciąży i inne #!$%@?. Co ciekawe nie ma problemu z ostrym lizaniem się i macankami, ale jak już coś zaczyna iść dalej to przerywa zabawę. Ostatnio zrobiłem jej awanturę że niby jak ona widzi nasza przyszłość, że spotykamy się jak para gimnazjalistów. Po tym przyznała mi niby rację i wyznaczyła termin na najbliższą sobotę że będziemy próbować. #!$%@? czekam z niecierpliwością do soboty. Jak teraz znowu coś wymyśli to #!$%@?, przerywam spotkanie i idę sam na miasto albo jadę ze znajomymi na jakieś balety. Nie chcę jej zdradzać ale powoli tracę cierpliwość :/ Co byście zrobili na moim miejscu?

#zwiazki #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 134
Anon:
@jormungand87:

"idę na balety :D niech zgadnę gimnazjum, liceum. Co to za obowiązek że musi być po 3 miesiącach już coś być. Niektórzy po 2-3 lata czekają albo i dłużej. ( ͡° ͜ʖ ͡°) "

Jak są idiotami to czekają. Lepiej miec satysfakcje i nie rezygnowac z wlasnych potrzeb (podstawowych) niżeli sie męczyć. Kobieta nie ma prawa nam nakazywac, ale tez nie ma prawa az
Anon: Ale wy wszyscy się znacie, a najwięcej plusów dostaje arogancka mądralińska xD BABY MAJĄ KUWA PROBLEM Z PODEJMOWANIEM DECYZJI, WIEC TRZEBA ROBIC TO ZA NIE. PO PROSTU WYRUAJ, PRZEKONUJ ZE BEDZIE GIT, ALBO ZOSTAW I NIECH SIE INNY DUREN Z NIĄ MĘCZY

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

Anon: mam tyle lat co twoja dziewczyna autorze wpisu i dla mnie 3 miesiace to zdecydowanie za wczesnie na seks. moze z kims kogo znam duzo dluzej wczesniej np przyjaznilismy sie zanim zostalismy para, ale po 3 miesiacach z kims kogo widze raz w tygodniu? wolne zarty xD powinienes sie cieszyc ze twoja dziewczyna sie szanuje ale z tego co piszesz widze ze na nia naciskasz i ona chce to zrobic
qnq: Ty przynajmniej masz obraz tej sytuacji po 3 miesiącach, mi nawet po 11 miesiącach związku nie dała nawet dotknąć swoich piersi, ani nawet popatrzeć, nie wspominając o czymkolwiek więcej ;-;

To jest anonimowy komentarz
Wołam obserwujących:

@AnonimoweMirkoWyznania: Ona ma problem z pierwszym razem a Ty nie jesteś specjalistą od takich problemów. Zabierz ją gdzieś w inne miejsce na weekend, umów się że będziecie robić wszystko oprócz tego, daj jej komfort, atencję i całą czułość jaką masz. Jak nie wyjdzie za tym weekendem to nie miej pretensji tylko go powtórz. Jej musi klapka w mózgu przeskoczyć a nie ta poniżej brzucha.
Jak zrobisz dobrze możesz mieć niesamowitą kobietę,