Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki czy ja jestem jakaś nienormalna czy o co tutaj chodzi? tl;dr na dole
Zostawił mnie naprawdę fajny chłopak, ale był czasami czepialski. To był poważny związek, plany na przyszłość itp. Nie, nie było bolca na boku z żadnej strony. Pokłóciliśmy się i jakoś tak wyszło. Bardzo to przeżyłam, i chyba żeby zapomnieć znalazłam po rozstaniu szybko nowego faceta, który jest naprawdę bardzo fajny, w łóżku również wszystko jak trzeba no i ogólnie się dogadujemy bez problemu. Jesteśmy ze sobą już 6 miesięcy i w gruncie rzeczy jestem szczęśliwa... i tutaj pojawia się ALE...
Ale mimo że z nim jestem, to jednak ciągle myślę o moim byłym. Wszystko jest super, a ciągle mi zależy jednak na poprzednim chłopaku. Znacie te uczucie jak wam ktoś wejdzie do głowy i nie potrafi wyjść? Myślę że chyba dalej go w jakiś sposób kocham...
Częste sny z nim itp...
Co jest ze mną nie tak, że nie potrafię być szczęśliwa? Warto ciągnąć ten nowy związek? Naprawdę go bardzo lubię, można powiedzieć że jestem zakochana. To nie jest tak że ciągle myślę o byłym, po prostu mam takie momenty i dni smutku i tęsknoty za byłym. Może za wcześnie się związałam z nowym chłopakiem? Nie chce go skrzywdzić, bo naprawdę przez pół roku nie podpał mi ani razu, można powiedzieć jest te 10/10
Ehhhh życie ty bulwoo
CO ROBIĆ BO JESTEM ROZDARTA... Jak zapomnieć o byłym?A może walczyć jeszcze o byłego? Pół roku i dalej mi na nim zależy :/
Sprawy nie ułatwia sytuacja, że studiujemy razem na tej samej uczelni, a żeby było śmieszniej mieszkamy na tej samej ulicy, więc spotkania w sklepach itp dość często się zdarzają.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
Pobierz
źródło: comment_cDrR4llieMhDgjvuwdoH65Y37gwF76Rm.jpg
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: zapominasz o tym ze on moze cie nie chciec kompletnie, po co mu ktos taki jak ty ? rozstaliscie sie, nie chcialas tego naprawic tylko odrazu sobie znalazlas chlopaka, spicie razem itp, myslisz ze on o tym nie wie? on swoje juz wycierpial widzac cie odrazu z innym, wedlug mnie nie masz u niego najmniejszych szans, a jak myslisz zeby zostawic tego co masz, to zrob to bo predzej czy
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? byłego, to tylko sentyment i uzależnienie. Odetnij sie od wszystkiego co z nim związane i pozwól sobie odpuścić, nie bez powodu jest byłym. Poza tym rozważasz powrót do byłego a nawet nie wiesz, czy on w ogóle chciałby cię z powrotem. Nie rozowopaskuj tylko wez łeb w ryzy i ogarnij sie.