Wpis z mikrobloga

Ile przez rok mozna zbudowac czystej masy miesniowej? Bo kloce sie z takim jednym ektomorfikiem ktory mowil ze w 1,5roku na diecie,gainerach i krecie zbudowal 30kg miesni.Jak powiedzialem mu ze w rok lapie sie zazwyczaj 1-2kg to mnie wysmial i powiedzial ze zazdroszcze i od cebulakow wyzwal. Ja slyszalem ze nie duzo miesni idzie, wiekszosc to raczej tluszcz i woda #mikrokoksy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szakal555: 30kg mogl, ale masy, wiec miesnie, fat, woda, huje muje itd

ja zrobilem teraz w ~4miechy masy +15kg, po redukcja jak okaże sie, że zostało z tego np 1-2kg mięśnia to bym chyba ze szczęścia pierdnął se
  • Odpowiedz
@szakal555: jeden mniej, drugi więcej, w większości przypadków ludzie nie zrobią nawet tylu czystych mięśni w ciągu całego życia, ja jak ćwiczę już ponad 10lat, to zrobiłem czystego mięśnia ~10kg, a może nawet i mniej ?
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: może osoba, która dopiero zaczeła przygotę z siłownią i np trafiła by na trenera, na start miałaby dobry trening z dobrym wyczuciem i świetna miską, ale sam nie wiem, 1kg czystego mięśnia to cholernie dużo
  • Odpowiedz
@Polska5Ever: tez mi sie nie wydaje zeby to bylo mozliwe, po porstu tak 'gdybale', bo jednak co jak co 1kg czystego miesa to jest od p---y, ja jestem zdania ze w 4miechy spokojnie moglbym zrobic te 2kg miesnia, bo startowalem mase z duzego deficytu, podczas redukcji popalilem duzo miesnie, wiec zadziala pamiec miesniowa, dodatkowo porzadnmie wzielem sie takze w koncu za nogi (doszlo mi +10cm do obwodow), tak wiec zobaczymy
  • Odpowiedz
@szakal555: są takie mutanty. Kiedyś czytałem o początkach na siłowni jakiegoś guru bodybuildingu, to koleś w pierwszym miesiącu dorzucił coś koło 10 kg (chyba Dorian). Ale mówimy o kolesiu który pewnie miał już bardzo dobra sylwetkę bez treningu, ważył naturalnie ponad 100 kg i miał geny takie ze nie rósł tylko puchu.
Jak juz tu pisano, 30 kg to dużo na całe życie. 10 kg rocznie (pierwszy rok) dla kogoś
  • Odpowiedz