Wpis z mikrobloga

Ile przez rok mozna zbudowac czystej masy miesniowej? Bo kloce sie z takim jednym ektomorfikiem ktory mowil ze w 1,5roku na diecie,gainerach i krecie zbudowal 30kg miesni.Jak powiedzialem mu ze w rok lapie sie zazwyczaj 1-2kg to mnie wysmial i powiedzial ze zazdroszcze i od cebulakow wyzwal. Ja slyszalem ze nie duzo miesni idzie, wiekszosc to raczej tluszcz i woda #mikrokoksy
  • 33
  • Odpowiedz
@easy_tf: no a myslisz ze ich oszukac nie mozna ? pewnie ze mozna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

20kg miesnia w cale zycie dla naturala ? ok zgodze sie, ale tylko w przypadku osoby bardzo chudej, ktora zaczela przerzucanie zelastwa, gdy juz przestala 'rosna', dla reszty, takich typowych juz troche wytrenowanych typkow, co np maja tych miesni wiecej, ale tez i fatu, to 20kg nie wydaje mi sie
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: No jak miałeś już połowę tego dodatkowego mięsa na sobie to nie dorobisz 20kg. Mówię o przeciętnej osobie.

Sam znam gościa który siłownię widzi raz w roku jak ma zajawkę na miesiąc, a przez cały rok wygląda jakby to był jego 3 rok ćwiczeń. Jest genetycznie dzikiem jak jego ojciec. Nie wyobrażam sobie żeby miał dołożyć tam 20kg mięsa. Gdyby OP był takim gościem raczej pytania by nie było. Więc
  • Odpowiedz
@easy_tf: te 'freaky' to sa po porstu kolesie, ktorym sie udalo juz od poczatku super wstrzelic w miske i trening ladnie na nich dziala, sa po porstu stworzeni do tego i tyle, sam znam kolesia ktory ladnie rosnal, byl ze wsi, a jak sie pytalem co #!$%@?, to twardo mowil ze #!$%@? jaja, twarogi, mieso, ryz, kasze, orzechy, oleje itd i tak jadl cale zycie, do tego od dzieciaka wiadomo nie
  • Odpowiedz
@Znawca_Bigosu: watpie zeby wielu ludzi na ziemi walilo koks od pierwszego dnia na silowni. Sam od siebie nikt raczej nie siega po koks od poczatku, tylko najpierw idzie na silke, cwiczy i dopiero jak sie kapnie ze nie wystarczą 3 treningi żeby wygladać jak Rambo, to szuka innej drogi.
Nawet mało rozgarnięci ludzie wiedzą że przyrosty na początku są największe i że zwyczajnie szkoda kasy na walenie koksu od pierwszeg dnia
  • Odpowiedz
@Znawca_Bigosu: smiem twierdzic ze wiecej znajdziesz ludzi ktorzy kokszą nie ćwicząc wcale (znam takie przypadki), od takich co koksili od pierwszego dnia jak przyszli na silke (w zyciu).

Przez ostatnie 15 lat chodziłem na wiele różnych siłowni, przez kilka lat na takie typowo osiedlowe koksownie gdzie właściciele większość zarobku mieli ze sprzedaży koksów a nie z karnetów, a i tak nie przypominam sobie żeby ktoś w pierwszym miesiącu (nie licząc pojedyńczej
  • Odpowiedz
smiem twierdzic ze wiecej znajdziesz ludzi ktorzy kokszą nie ćwicząc wcale (znam takie przypadki), od takich co koksili od pierwszego dnia jak przyszli na silke

no możesz tak twierdzić z tego co widzę ja jest inaczej
@wyjalowiony:
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL:

cwicze ponad 10lat i z czystym sumieniem moge powiedziec ze zrobilem może te ~10kg czystego mięsnia


A z jakiego pułapu zaczynałes (waga i wzrost)?
To chyba jest ważne, typowy suchoklates 180 cm 65 kg zbuduje chyba więcej mięśni niz aktywny jakoś tami wysportowamy, ale nie cwiczacy typowo na silowni 180 cm 75 kg
  • Odpowiedz