Wpis z mikrobloga

@cree: Zajebista pamiątka. Muzyka to nie moje klimaty, no i szkoda że YouTube tak kompresuje, bo nawet 1080p to niezłe piksele. Nie myślałeś o Vimeo? W czym sklejałeś filmy? Nie da się jakiegoś filtru HDR dodać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak ogólnie oceniasz wypad? Samolot/Samochód? Przybliżone koszta możesz zdradzić? Z kondycji zadowolony?
@Jarython: na dniach postaram się opisać wszystko na blogu :), jeśli chodzi o vimeo to jest limit hd 500mb, a mój film ma prawie 2gb :<. Jeśli chodzi o jakość filmu, to jest dużo gorsza niż raw z kamery, nie dodawałem żadnych filtrów ani nawet nie zmieniałem contrastu ;), Ot pamiątka :)
@sargento: Bardzo spoko, w zasadzie dopóki nie będą mieli czystej sytuacji to nie wyminą Cię przez kilka kilometrów :), na pasach przepuszczają pieszych, jeśli ktoś zatrąbi albo wyminie 20cm od kierownicy to na bank niemiec, belg, francuz albo inny turysta :).
@Jarython: W październiku najprawdopodobniej jadę w Alpy ;), jeśli chodzi o calpe to listopad-kwiecień jest dobrym terminem :)