Wpis z mikrobloga

"Krótka piłka z mojej strony" - grill czy Cybermachina. Głosowanie do 24 - wyniki rano.

16 kwietnia, Sobota
Godzina 18:00
Katowice (szczegóły później)

+ Co do Wrocławia i #wroclawskiewykopparty to wyruszamy już 22 po godzinie 17. Gdyby ktoś się jeszcze wybierał i szukał towarzystwa to może dać znać.

+ Co do Warszawy i imprezy nad Wisłą - to poczekamy na lepszą pogodę.

+ Wesołe Miasteczko w Chorzowie też lepsza pogoda i na cały dzień (i tak dopiero od 1 maja czynne więc pamiętam)

+ Zawsze można spróbować wynająć domki nad wodą na weekend o ile byliby chętni na taką imprezę. :) Weekend z wykopem tylko dla twardzieli ( ͡º ͜ʖ͡º)


#slaskiewykoppiwo #katowicewykopparty + Tag spam:
#sosnowieckiewykoppiwo #bielskiewykoppiwo #bielsko #bielskobiala # #rybnik #gliwice #zory #jastrzebiezdroj #wodzislaw #mikolow #zabrze #czestochowa #bytom #sosnowiec #dabrowagornicza #rudaslaska #tychy #chorzow #cieszyn #raciborz #siemianowice #bedzin #czeladz #myslowice #jaworzno
gorush - "Krótka piłka z mojej strony" - grill czy Cybermachina. Głosowanie do 24 - w...

źródło: comment_lmwyKYqoq96E4M31iQ2R7d9CW7aZqbjb.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@gorush: Preferowałbym Cybermachinę, bo grill w wietrzny i deszczowy dzień to słaba opcja. Piwo w klubie to dobra opcja na każdą pogodę, a z tą nie wiadomo jak będzie
  • Odpowiedz
@gorush: dobry wieczór cos sie popsulo i nie bylo mnie slychac i powtorze jeszcze raz wynik głosowania nad piwem to jest jakas porazka ja mysle ze to śląsko-zagłębiowskie #!$%@? glupie spoleczenstwo te #!$%@? banda piwniczaków ktora glosowala na cybermachine na tą piwnicę to jest jakies #!$%@? nieporozumienie...
  • Odpowiedz
@UowcaTroli: Na tej Twojej pierwszej prognozie widzę deszcz, a druga jest tylko do 14:00 w sobotę, więc wiesz... ;) Tutaj też wróżą trochę deszczu i duże zachmurzenie. Ja się już w każdym razie napaliłam na grilla w sobotę, więc tak czy inaczej go sobie zorganizuję - i pogodę też zamierzam sobie wyczarować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz