Wpis z mikrobloga

@Max3nium: chodzę w wąskich spodniach na ile pozwala szerokość nogi, podobają mi się jogery ze ściągaczami u dołu, ale nigdy nie zrozumiem mody na spodnie kojarzone z bardziej eleganckimi obcięte tak jakby właściciel kupił za krótkie. Serio. Rozumiem że moda przyszła z włoch gdzie podwijano sobie nogawki dla lepszego przewiewu. Spoko. U nas może w letnie upały też się sprawdzi jeśli ktoś wyjdzie na miasto w długich spodniach. Ale kurcze facet
@Max3nium: w tych zestawach w porządku jest wszystko właśnie oprócz długości nogawek, ot taki trend który za parę lat zaniknie, albo będzie ewoluował - choć tego akurat sobie nie wyobrażam.

W naszym społeczeństwie nawet spodnie o idealnej długości uchodzą za zbyt krótkie, a co dopiero takie… Taka długość spodni jest akceptowalna jeśli mowa o lnie, przewiewnej koszuli i mokasynach albo espadrylach. To wymysł modowy zapoczątkowany na wybiegach dla modeli.
@Max3nium: Wiem to czego służą ankiety. Kupujesz to sobie czy innym? Jeśli w ogóle pytasz o takie spodnie,to znaczy że ci się podoba taki styl. Styl który raczej jest mało popularny,więc odpowiedzi będą na nie,co zrozumiałe. Dlatego pytałem o sens ankiety.