Wpis z mikrobloga

@peetee: jaki wykop jest przewrotny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za czasów aktywności damianero, a zwłaszcza jego konta filozofero było - hur dur, zero konkretnych argumentów, pieprzy głupoty, lepiej żeby nie robił tych kretyńskich filmów, itp., a teraz - DZIE ON JEST NO NIECH WRÓCI MÓJ KOCHANY
  • Odpowiedz
@peetee:

Przecież damianero był strasznie słaby - polecam jego filmiki gdzie wypowiada się na "poważne" tematy - może zmądrzał, ale po tamtych akcjach niesmak wciaż mi pozostał.
  • Odpowiedz
@peetee: Ale wiesz że to nie jest profil prowadzony przez niego? Te zdjęcie krążyło od dawna po bodajże linkedin. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ruszka: Jednej osobie udało się do niego dotrzeć, ponoć dość mocno zmienił poglądy i osobowość, więc usunął się z internetów. Fakt, jego filozoficzne filmy były lekko rakogenne, aczkolwiek podś#!$%@? pod publikę były całkiem rigczowe.
  • Odpowiedz
@MajkiGee:

Jednej osobie udało się do niego dotrzeć, ponoć dość mocno zmienił poglądy i osobowość, więc usunął się z internetów. Fakt, jego filozoficzne filmy były lekko rakogenne, aczkolwiek podś#!$%@? pod publikę były całkiem rigczowe.


Tu się zgodzę - ja jednak wolałbym, żeby pozostał w świecie mitów i legend - takie powroty zazwyczaj nie kończą się za dobrze, szczególnie, że teraz youtuberzy to rak, i żeby nabić widownie, musiałby robić coś
  • Odpowiedz
@peetee: no chyba nie taki pierwszy, raczej jeden z nielicznych którzy przetrwali próbę polskich czenow ale w tym czasie byl jeszcze serkowski, kilkaslowdomikrofonu, lament i dziesiatki innych
  • Odpowiedz