Wpis z mikrobloga

Od wielu lat jestem ciągle zmęczona. Poważnie. Nigdy się nie wysypiam. Potrzebuję z 10h snu, a wiadomo że nie mogę sobie na to pozwolić (no i szkoda życia), a jak śpię po 6-8 to wstaję jak zombie, a w wolny dzień odsypiam śpiąc po 10-12h, a mimo to wciąż czuję zmęczenie. Mam nawracającą anemię, ale nawet jeśli to zaleczę to dalej to samo. Od wielu miesięcy mam wyniki w normie, a zmęczenie jak było tak jest. Czy niskie ciśnienie może mieć aż taki wpływ?
Zazdroszczę ludziom, którzy wstają np. o 7 w wolny dzień. Dla mnie wstanie o 10 to już sukces. Czuję jak wiele rzeczy przez to tracę, bo zwyczajnie brakuje mi siły i energii. Nie wiem co z tym zrobić.
#feels #psychologia #zdrowie
  • 79
ja spałem dziś 3h i czuję się zajebiście. Ja im mniej śpię tym mam więcej energii


@tehSpirit: To zależy od człowieka, średnio potrzeba 7-8 godzin snu na dobę. Mam znajomego który śpi 4 i jest to dla niego OK, ale o 3 to nie słyszałem jeszcze...
@4833478: Zdrowo się odżywiam. Dbam o dietę od ponad 2 lat, w związku z anemią (nawracająca od 7). Odkąd staram się zdrowo jeść to nie mam zbytnio nawrotów anemii albo lekko mi wynik spada. Mam gorsze dni, ale poza tym staram się racjonalnie jeść.
@Jendrol: Dieta jak wyżej. Ale mało sportu, bo mam chore serce i w sumie niewiele mogę robić.
@Cherubael: @4833478 Dieta jak wyżej.
@t3m4: Mam