Wpis z mikrobloga

@UrbanHorn: trzeba sobie odpowiedzieć na jedno zajebiscie, ale to zajebiście ważne pytanie. Co jest twoim celem w życiu? bo jeżeli posiadanie dziewczyny to słabo w #!$%@?
@UrbanHorn: a Tiger i Bonus to nie jest ta sama osoba? O w mordę. Nigdy nie raczyłem sprawdzić, co to za ludzie, ale myślałem, że to 2 pseudonimy jakiegoś upośledzonego gościa (właściwie czy pisali o jednym czy o drugim, brzmiało to tak samo - jakiś debil), a tu proszę, jednak jest ich dwóch...
@Neesh: wydaje mi się, że nawet nie chodzi o wyśmiewanie urody, a o #!$%@? umysłowe. Bonus już się z grubsza ogarnął i zaczyna odcinać kupony od swoich wcześniejszych "osiągnięć" bo wbrew pozorom nie jest głupi tylko głupka z siebie robił. Ale Tiger i Kobra to bardzo ciężkie przypadki i serio człowiek zaczyna się zastanawiać dlaczego takie osoby mają w ogóle prawo głosu.
@januszkarwasz: nie chodziło mi o to że odcina się od czegoś, tylko odcina kupony - stara się na swoich dawnych wybrykach coś ugrać dla siebie. Teraz "koncertuje", promuje w prymitywny sposób jakieś losowe produkty, korzysta ze swojego "fejmu"