Wpis z mikrobloga

@El_Duderino: Twoje #!$%@? się do mnie, które skończyło się twoją kompromitacją, już jak najbardziej. Sorry Karolku ale sam pierwszy zacząłeś fantazjować o moim penisie co pozwala stwierdzić, że na mojego naganiacza masz jednak sporą ochotę.

@tysonic: Co zacząłem robić? Hehe, pocieszny typ z ciebie. Sam się skompromitowałeś, gdy napisałeś, że laska ma większego od ciebie. Pewnie nie tylko penis, ale i biceps. Idź leczyć kompleksy gdzie indziej.
@El_Duderino: to był żart, czaisz? nie? Wynika z tego, że kompleksów na ten temat nie posiadam. Cóż za niespodzianka, że nie załapałeś. Pocieszny jestem? Skoro pociesza cię mój jak go zresztą nazwałeś "pypek" to gratulacje. Żegnam, w realu za takie #!$%@? się do ludzi bez powodu dostałbyś #!$%@? w ten twój niewyparzony pysk ale obawiam się, że tylko by cię to ucieszyło.
@El_Duderino: Myślisz, że jak szczekasz na mnie głośniej niż ja mówię do ciebie to masz rację? Życie cię kiedyś nauczy, że jest inaczej. Poza tym #!$%@? się do kogoś tylko dlatego, że ten ma inne zdanie to jest dopiero kompromitacja.