Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 16 lat, dwa lata temu bawiłem się w phishing (kod z haker.edu.pl, postawiłem stronę, wykorzystałem socjotechnikę) i wykradłem hasło do facebooka m.in. pewnej znajomej. Wiecie, duszy towarzystwa, takiej co wszyscy ją uwielbiają i walą konia do jej pamięciówki. Jak się później okazało owa znajoma wali mefedron (a raczej coś co sprzedają jej jako mefedron). Znam jeszcze trzy nazwiska dystrybutorów tej substancji w jednym z gimnazjów na Środmieściu (Warszawa).

W czerwcu 2014 zakończyłem zabawę z phishingiem. Byłem wystarczająco głupi, aby się złapać (zaufałem dwóm znajomym, że mnie nie wydadzą; pierwsze co zrobili po wpadnięciu w kłopoty to sprzedanie mnie). Miałem sprawę sądowa, umorzoną po 5 miesiącach postępowania. Nie mam ochoty opowiadać co z tego wynikło. Poniosłem wystarczającą karę. Od tego czasu jestem uczciwym obywatelem i nie bawię się w żadne nielegalne rzeczy.

Mam pytanie - jak sprzedać dilerów dla policji? Nie mogą poznać mojej tożsamości, bo znowu będę miał kłopoty.
Piszę z podwójnego proxy.

#prawo #policja #przestepczosc #narkotyki #narkotykizawszespoko #hacking @Gruszka1992 (mogę się z Tobą skontaktować)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://p4nic.usermd.net )
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
@sokytsinolop: Po co sprzedawać? Krzywdę Ci ktoś zrobił? Tylko zryjesz życie tym ludziom. A prawda jest taka że w tym interesie nie ma nic na siłę, każdy konsumuje z własnej woli. Tylko prawo jest wadliwe.