Wpis z mikrobloga

Witam mirasy.
Krótka piłka, nie mam dla was smartfonów, kubków czy koszulek w #rozdajo . Wśród pulsujących wylosuję osobę, która wygra.
Zasady : W komentarzu napisz dlaczego potrzebujesz w/w nagrody.
Do rzeczy : do wygrania indywidualny plan treningowy na okres miesiąca bądź dieta rozpisana na tydzień (bądź korekta aktualnego/aktualnej) Wygrana osoba sama wybierze sobie czy chce dietę na spalanie tkanki tłuszczowej czy plan treningowy pod treningi piłki nożnej.

Krótko o mnie : Jestem po AWF , posiadam kursy i specjalizacje z dietetyki sportowej, suplementacji w sporcie oraz obecnie pracuje jako trener od przygotowania motorycznego w Niemczech. Wcześniej pracowałem między innymi z naszymi szczypiornistami oraz piłkarzami ręcznymi z Bundesligi.

Nie chcesz, nie plusuj. Może się komuś przyda :-) Losowanie jutro o godzinie 20:00. Powodzenia :-)

#rozdajo #silownia
  • 61
@maciulapl: w końcu jakieś porządne rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przydałby mi się taki plan. Pracuje przy komputerze, ważę 77 kilo przy wzroście 177 cm. Nie jestem gruby, ale czuje się niekomfortowo, bo mam piwny brzuszek i chciałbym zejść do 69 kg. Staram się biegać i zdrowo odżywiać (sam sobie gotuję do pracy), ale chyba coś mi nie wychodzi, bo poprawy nie ma. Czyli wychodzi na to,
@maciulapl: kiedyś miałem sporą niedowagę, wyglądałem jak anorektyk. pewnego dnia wziąłem się w garść i zacząłem inaczej jeść i dużo ćwiczyć. udało się osiągnąć "normalną" wagę lecz niestety, wraz z zapasem tkanki tłuszczowej( ͡° ʖ̯ ͡°) na dodatek praca kierowcy mi w tym nie pomaga. co prawda ostatnio znów zmieniłem swój plan treningowy i staram się jeść z głową(ale to wciąż mało). Więc myślę że dobra dieta
@maciulapl: czemu potrzebuję tej nagrody?
Nie potrzebuję, ale fajnie by było. Wylądowałem ostatnio w mało ciekawym miejscu, w którym muszę być aż do końca roku, żeby zarobić na przeprowadzkę i utrzymanie w nowym. Fatalna sytuacja. Ćwiczenia to jedna z niewielu rzeczy, która jeszcze trzyma mnie przy zdrowiu psychicznym - od kilku miesięcy biegam, od niedawna ćwiczę w domu, ale stwierdziłem, że niektórych rzeczy nie zrobię w domu, choćbym nie wiem jak